سایت های کلاهبردار یا تعطیل

سرمایه گذاری اینترنتی در سایت ایرانی سهام فکس

سایت کلیکی آذرباکس

سرمایه گذاری اینترنتی در سایت ایرانی سهام فکس

دوستان و همراهان عزیز در این مطلب شما را با سایتی خوب و ایرانی برای خرید سهام مشارکتی و در واقع سرمایه گذاری اینترنتی آشنا می کنیم ، در این سایت شما براحتی و بدون انجام کار خاصی با خرید بسته های مشارکتی و با توجه به پلن انتخابی خود می توانید سود ماهیانه دریافت کنید .

معرفی سایت سهام فکس

در سایت سهام فکس که پیش از این سایت کلیکی آن بنام کلیک فکس را معرفی کرده ایم و خوشبختانه عملکرد خوبی را داراست ، این بار طی برنامه و پروژه جدیدی روشی را جهت کسب درآمد از انواع سهامی مشارکت راه اندازی نموده که با انتخاب پلن های متفاوت قادر به سرمایه گذاری اینترنتی در این سایت ایرانی خواهید بود ،گفتنی است که این سایت سرمایه گذاری در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده و دارای کد شامد است .

نحوه کار در سایت سهام فکس

در سهام فکس شما از ۱۰۰۰۰ تومان تا بسته های ۱۰۰۰۰۰ تومانی را با انتخاب پلن مورد علاقه خود می توانید سرمایه گذاری نموده و از ۱۱۰ تا ۱۵۰ درصد سود کلی تا پایان دوره هر پلن بهره ببرید ، در سهام فکس شما یک کسب و کار بدون دردسر را تجربه خواهید کرد .

پلن های سرمایه گذاری سهام فکس گوناگون و دارای شرایط مفصلی است که بایستی شرایط هر پلن را در سایت اصلی مطالعه کنید به عنوان نمونه در پلن رایگان آن می توانید تا ۲۰ سهم را بدون پرداخت حق عضویت مشارکت کنید و  تا ۵۰۰ زیر مجموعه مستقیم  جذب نمایید و دو درصد از میزان سرمایه گذاری هر نفر جذب شده را بعنوان حق بازاریابی دریافت کنید .

توجه مهم : دوستان عزیز مطالب اضافی + راهکارهای جدید کار با سهام فکس در  ادامه کار در قسمت نظرات همین مطلب درج خواهند شد ، بنابراین حتما این قسمت را  نیز به مرور مطالعه نمایید و اگر پرسش یا نظری راجع به سهام فکس دارید در همین قسمت درج کنید .

“می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید

روش کسب و کار اینترنتی با سهام فکس : خرید سهام مشارکتی و انتخاب پلن و دریافت سود


ثبت نام در سایت سهام فکس


مانیتورینگ : اسکم ، کلاهبردار و از رده خارج وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


تعداد برداشت :  ۲۲  تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۸/۵/۱۳  مبلغ کل برداشتی  : ۲۲۵۹۰۰۰ تومان


نوشته های مشابه

‫35 دیدگاه ها

 1. سلام بچه ها ٣روز پیش سایت کلیک فکس و سهام فکس قطع شده بود
  ایا این دو سایت اسکمه؟

 2. با سلام الان این سایت اسکم شده؟چون چند مدته اصن نمیشه واردش شد

 3. سلام قبل جمعه ۲۵ مرداد خریدم ۵۰عدد و۳میلیون واریز موفق رسیدم
  پس فردا روزشنبه سایت ورود بازسهام فکس نیست منتظر….. خودم ضرر ناراحتم

 4. الان تکلیف سهام هایی که خریده ایم چی میشه؟
  سایت اسکم شده و دیکه باز نمیشه؟مدیران سایت کجاهستند؟

 5. سلام. من هم سهام خریده بودم. تو رو خدا یک نفر پیگیری بکنه. یعنی پولمون دزدیدن یه آب هم روش؟!!!!!

دکمه بازگشت به بالا