سایت های کلاهبردار یا تعطیل

کسب درآمد از اینترنت با ساقی باکس

این سایت اسکم و از رده خارج است

کسب درآمد از اینترنت با ساقی باکس

در این مطلب یک سایت ایرانی با سابقه بیش از دو سال فعالیت مستمر حضورتان معرفی می گردد ، ساقی باکس سایتی است که در آن هیچ قانون دست و پا گیری جهت فعالیت وجود ندارد و همه کاربران اعم از سرمایه گذار و غیرسرمایه گذار میتوانند براحتی در آن فعالیت خود را آغاز کنند .

در ساقی باکس امکان جذب ۵۰۰ زیر مجموعه مستقیم برای کاربران استاندارد در نظر گرفته شده و علاوه بر آگهی های معمولی دارای تبلیغاتی با قابلیت مشاهده همزمان است که می تواند درآمد اینترنتی شما را افزایش دهد، گفتنی است میزان حداقل پرداخت در ساقی باکس تنها ۱۰۰۰ تومان است که با کمی فعالیت می توانید براحتی به این مقدار برسید،علاوه بر کلیک و فعالیت مانند سایر سایت های کلیکی به دو روش سرمایه گذاری نیز می توانید به کسب درآمد از اینترنت با ساقی باکس بپردازید.

سرمایه گذاری به همراه کلیک

در سرمایه گذاری با کلیک مانند دیگر سایت های کلیکی ، با خرید زیرمجموعه اجاره ای که کاملا ربات بوده و یا ارتقا عضویت و پر کردن سقف زیرمجموعه و فعالیت مستمر به سود مناسب خواهید رسید .

سرمایه گذاری بدون کلیک

در قسمت سرمایه گذاری بدون کلیک شما نیازی به کلیک و مشاهده تبلیغات ندارید در ادامه فعالیت ساقی باکس چندین طرح متنوع با سود و زمان سررسید مشخص اعلام خواهد شد، برای کسب اطلاعات بروز در مورد سرمایه گذاری در ساقی باکس با مدیریت این سایت در ارتباط باشید .

روش کسب درآمد از اینترنت با سایت saghybux  : دیدن تبلیغات در قسمت مشاهده آگهی های کلیکی ، آگهی کلیکی با قابلیت مشاهده همزمان ، انجام درخواست عضویت ، آگهی گوگل و درآمد از جستجو

نکته مهم : برای کسب درآمد از کلیک های روز بعد زیرمجموعه های خود باید قسمت کلیکی همزمان سایت را کلیک بفرمائید .

“می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید


ثبت نام در سایت ساقی باکس


مانیتورینگ : اسکم ، کلاهبردار و از رده خارج  وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


تعداد برداشت  : ۲  تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۷/۴/۲۰ مبلغ کل برداشتی  :  ۴۰۰۰ تومان


 

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. اصلا به سایت های ایرانی اعتماد نیومده شما هم تا الان ۲بار برداشتی داشته اید در برداشت اخر به مشکل میخورید.

    1. سلام
      دوست عزیز تا سایتی واقعا اسکم نباشه و کارش رو درست انجام بده نمیشه قضاوت کرد حتی اگر مطمئن باشی در آینده اسکم میشه قضاوتش با ما نیست . موفق باشید.

دکمه بازگشت به بالا