سایت های کلاهبردار یا تعطیل

کسب درآمد از اینترنت با AprilCoin

کسب درآمد از اینترنت با AprilCoin

کسب درآمد از اینترنت با AprilCoin

در این قسمت سایتی معتبر جهت سرمایه گذاری بیت کوینی با نرخ سود دهی مناسب را خدمتتان معرفی میکنیم ، عملکرد این سایت قبل از معرفی به مدت ۴۵ روز تست شده و اصل مبلغ سرمایه گذاری ما + سود حاصله روزانه تا این لحظه بدون تاخیر و آنی پرداخت شده است .
حداقل میزان سرمایه گذاری در سایت AprilCoin معادل ۰٫۰۰۰۱۰۰۰۰ بیت کوین است که سود آن به صورت ساعتی به حساب شما افزوده شده و قابل برداشت است به عنوان مثال شما با سرمایه گذاری مبلغ ۱ میلیون ساتوشی در ساعت ۱۰۰۰ ساتوشی سود خواهید کرد .

پرداخت در این سایت بدون محدودیت ،بدون کارمزد و به صورت آنی است ، با معرفی سایت آپریل کوین به دوستان خود می توانید معادل ۵% از میزان سرمایه گذاری آنان را نصیب خود کنید .
جهت سرمایه گذاری می توانید از قسمت Investment اقدام کنید در صفحه باز شده جدید آدرس بیت کوینی ارائه می شود که می بایست مبلغ مورد نظر خود برای سرمایه گذاری را به این آدرس واریز کنید .

“همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید .

ثبت نام در سایت AprilCoin

توجه : برای افتتاح حساب اینترنتی بیت کوینی اینجا کلیک کنید و در صورت نیاز به بیت کوین جهت سرمایه گذاری با ما تماس بگیرید .

مانیتورینگ : اسکم ، کلاهبردار و از رده خارج وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه
بازگشت اصل سرمایه  : ۱۰۰%
میزان سرمایه گذاری ما تا این لحظه : ۰٫۰۱ Btc
تعداد برداشت : ۱۳ تاریخ آخرین برداشت : ۵/۴/۱۳۹۴ مبلغ کل برداشتی : ۰٫۰۱۶۹۴۹۴۸ Btc

نوشته های مشابه

‫37 دیدگاه ها

  1. ستایش خدایی را که به غیر او دل نمی بندم و امیدوار نمی شوم که اگر جنین کنم امیدم رو نا امید می کند و مرا خوار و ذلیل می سازد (فرازی از دعای ابوحمزه ثمالی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا