سایت های کلاهبردار یا تعطیل

کسب درآمد اینترنتی با نبوغ برتر (GeniusBetter)

سایت کلیکی آذرباکس

توجه : کاربران گرامی سایت نهال وب به دامنه جدید بنام Genius Better منتقل شده است با همان اطلاعات قبلی می توانید در دامنه جدید فعال باشید . 

معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نبوغ برتر (GeniusBetter)

 همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با سایت نبوغ برتر ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نبوغ برتر سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوان بهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهور یاری نمایید  .

برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نبوغ برتر (GeniusBetter)

در سایت نبوغ برتر با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .

در نبوغ برتر شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .

این سایت کلیکی ایرانی دارای مسابقات بسیار جذاب به همراه جوایز درخوری است و نبوغ برتر برای شروع این مسابقات زیر مجموعه گیری ، جوایزی بین ۳۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی را در نظر گرفته است .

در حال حاضر برای ۵۰۰ عضو نخست جایزه عضویت در نظر گرفته شده است ، پس فرصت را از دست ندهید .

مرور برخی از قوانین در کسب درآمد اینترنتی با نبوغ برتر (GeniusBetter)

توجه داشته باشید که در سایت کلیکی نبوغ برتر شما فقط مجاز به داشتن یک حساب هستید و نمی توانید سایر اعضای خانواده خود را به عنوان نفر ارجاعی و زیر مجموعه خود معرفی کنید ، حداقل پرداختی در این سایت برای بار نخست مبلغ  ۱۲ هزار تومان ، برای بار دوم  ۱۵ و برای بار سوم به بعد ۵۰ هزار تومان و با فاصله زمانی ۲۰ روز در عضویت استاندارد در نظر گرفته شده است ، برداشت دارای کارمزد یک درصدی است و جهت برداشت نخست ۹۰۰ کلیک بر روی آگهی ها و ثبت در اثبات پرداختی انجمن اجباری است .

نحوه کسب درآمد اینترنتی با نبوغ برتر (GeniusBetter) از طریق سهام و تبلیغات

همانند بیشتر سایت های کلیکی که تاکنون معرفی شده برای دیدن تبلیغات کلیکی بعد از ثبت نام اولیه و فعال سازی حساب کاربری خود به بخش کسب درآمد رفته و از قسمت نمایش تبلیغات به دیدن تبلیغات ۷۰ ، ۴۵، ۱۰ و ۵ تومانی این سایت بپردازید و برای کسب درآمد بیشتر از این سایت حتما بخش درآمد از خرید سهام  را نیز در لیست فعالیت های مستمر خود قرار دهید ، بدین صورت که با خرید هر سهم در سود بدون ریسک نهال وب شریک می شوید که این سود روزانه به موجودی شما اضاف می گردد ، علاوه بر این بخش که در واقع یک نوع کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری اینترنتی است ، می توانید با شرکت در قسمت مسابقه هم با معرفی این سایت به دوستان و آشنایان  ، شانس خود را برای برنده شدن جوایز ارزشمندی محک بزنید .

“می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید


ثبت نام در سایت نبوغ برتر (GeniusBetter)


مانیتورینگ : اسکم ، کلاهبردار و از رده خارج – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


تعداد برداشت  :  ۱۲  تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۸/۸/۱۴   مبلغ کل برداشتی  : ۶۵۱۰۰۰ تومان


نوشته های مشابه

‫41 دیدگاه ها

  1. سلام . کپچا نمیاره چون آدرس رو اشتباه میزنین به آدرس جدیدشون ینی همین نبوغ برتر برید همه چیزش درسته ومنم مشکل شمارو داشتم ازشون پرسیدم آدرس جدید که دادن تونسم وارد شم . مدیر eearn هم لطفا پست این سایتو ویرایش کنن قوانین عضویت های مختلفشونو اعلام کردن راحت شده و میتونن توی بخش قوانین برداشت همشو بخونن. یاحق

  2. سلام عزیزان گول سایت نبوغ برتر رو نخورید کلاهبرداره من در سایت کوین پات کار میکنم بیت کوین رایگان بهترین و مطمعن

    1. سلام
      سایت نبوغ برتر و نهال وب سابق در وضعیت مشکوک ، معلق و در انتظار پرداخته و در صورت اسکم شدن اطلاع رسانی میشه هرچند با شرایطی که برای فعالیت گذاشتن وضعیت سایت زیاد جالب به نظر نمیرسه ، موفق باشید .

دکمه بازگشت به بالا