مانیتورینگ سایت های کسب درآمد از اینترنت در ایران

مانیتورینگ سایت های کسب درآمد

دوستان و همراهان عزیز ، وضعیت یا مانیتورینگ سایت های کسب درآمد ، که در سایت مرجع e-earn.ir  معرفی و تحت بررسی قرار گرفته اند به صورت کلی در این قسمت نمایش داده می شود ، رتبه بندی سایت ها بر اساس دریافت خود ما و گزارش کلی کاربران از نحوه عملکرد سایت هاست ،قبل از هرگونه فعالیت حتما بخش قوانین سایت را نیز مطالعه نمایید .

برای ثبت نام در سایت ها ، دسترسی به توضیحات تکمیلی ، وضعیت کنونی ، نظرات کاربران و درج نظر خود بر روی نام هر سایت کلیک کنید تا به پست اصلی ارجاع داده شوید ، در این لیست سایت های کسب درآمد ایرانی به فارسی و سایت های کسب درآمد خارجی به زبان انگلیسی درج شده و ممکن است سیستم های کاری متفاوتی داشته باشند .

آخرین بروزرسانی  = 1402/3/8


 شرح کلی وضعیت یا مانیتورینگ سایت های کسب درامد از اینترنت به قرار زیر است

برگزیده : سایت هایی که بیش از ۳۰ بار از آنها دریافت انجام شده  و دارای ریسک بسیار کم و درصد بالایی از اعتبار و اعتماد هستند .

تایید شده : سایت هایی که بیش از ۱۰ بار پرداخت داشته اند و دارای درصد خوبی از اعتبار و اعتماد هستند ، این سایتها در آستانه قرار گرفتن در لیست برگزیده می باشند .

امید بخش  : سایتهایی که از آنها حداقل یکبار دریافت صورت گرفته و در حال ادامه مسیر تا مراحل بعدی و کسب اعتبار و امتیاز هستند .

جدید : سایت هایی که به تازگی به جمع سایت های تحت بررسی و مونیتورینگ قرار گرفته اند و تابحال دریافتی از آنها نداشته ایم .

معلق : سایتهایی که با توجه به قوانین خود بیش از ۷ روز از زمان پرداخت آنها گذشته باشد این سایت ها در شرف رفتن به مرحله پایین تر و مشکوک هستند .

مشکوک : سایتهایی که در این قسمت قرار می گیرند حداقل ۱۰ روز از نظر پرداخت وقفه داشته و امید به پرداخت آنها بسیار پایین است اما در صورت پرداخت می توانند به مرحله معلق بازگردند .

اسکم : سایت هایی که عدم پرداخت آنها معلوم شده باشد ، این سایتها به مرور زمان از لیست تحت بررسی خارج و نام آنها به عنوان کلاهبردار و از رده خارج برای همیشه به ثبت خواهد رسید .

توجه : دوستان عزیزی که مایلند سایت کسب درآمد آنها در لیست فوق قرار گرفته و شامل خدمات سایت e-earn.ir شوند، از طرق زیر می توانند با ما در ارتباط باشند .

Email : Mehdi.hosseinzade@gmail.com

Telegram ID : @MehdiHosseinzade

 Tell : ۰۹۳۶۳۵۹۵۸۵۴

یک دیدگاه

  1. سلام،من قبلاً تو سجام ثبت نام کردم و احرازهویت انجام دادم،الان می‌خوام وارد قلک بشم،پیام دریافت کد از طرف سامانه سجام میاد واردش میکنم،همش پیام میده خطایی پیش اومده و نمیتونم وارد قلک بشم.

    توی کاپتچا ثبت نام کردم،اپلیکیشن رو گرفتم ولی ده دفه یکبار یه کاپتچا نشون میده که خیلی وقت گیره

    تو بقیه سایت ها هر کدومش رفتم به یه مشکلی خوردم،
    توی coinpot,هیچ گزینه ای کار نمیکنه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا