مانیتورینگ سایت های کسب درآمد از اینترنت در ایران

مانیتورینگ سایت های کسب درآمد

دوستان و همراهان عزیز ، وضعیت یا مانیتورینگ سایت های کسب درآمد ، که در سایت مرجع e-earn.ir  معرفی و تحت بررسی قرار گرفته اند به صورت کلی در این قسمت نمایش داده می شود ، رتبه بندی سایت ها بر اساس دریافت خود ما و گزارش کلی کاربران از نحوه عملکرد سایت هاست ،قبل از هرگونه فعالیت حتما بخش قوانین سایت را نیز مطالعه نمایید .

برای ثبت نام در سایت ها ، دسترسی به توضیحات تکمیلی ، وضعیت کنونی ، نظرات کاربران و درج نظر خود بر روی نام هر سایت کلیک کنید تا به پست اصلی ارجاع داده شوید ، در این لیست سایت های کسب درآمد ایرانی به فارسی و سایت های کسب درآمد خارجی به زبان انگلیسی درج شده و ممکن است سیستم های کاری متفاوتی داشته باشند .

آخرین بروزرسانی  = 1402/6/19


 شرح کلی وضعیت یا مانیتورینگ سایت های کسب درامد از اینترنت به قرار زیر است

برگزیده : سایت هایی که بیش از ۳۰ بار از آنها دریافت انجام شده  و دارای ریسک بسیار کم و درصد بالایی از اعتبار و اعتماد هستند .

تایید شده : سایت هایی که بیش از ۱۰ بار پرداخت داشته اند و دارای درصد خوبی از اعتبار و اعتماد هستند ، این سایتها در آستانه قرار گرفتن در لیست برگزیده می باشند .

امید بخش  : سایتهایی که از آنها حداقل یکبار دریافت صورت گرفته و در حال ادامه مسیر تا مراحل بعدی و کسب اعتبار و امتیاز هستند .

جدید : سایت هایی که به تازگی به جمع سایت های تحت بررسی و مونیتورینگ قرار گرفته اند و تابحال دریافتی از آنها نداشته ایم .

معلق : سایتهایی که با توجه به قوانین خود بیش از ۷ روز از زمان پرداخت آنها گذشته باشد این سایت ها در شرف رفتن به مرحله پایین تر و مشکوک هستند .

مشکوک : سایتهایی که در این قسمت قرار می گیرند حداقل ۱۰ روز از نظر پرداخت وقفه داشته و امید به پرداخت آنها بسیار پایین است اما در صورت پرداخت می توانند به مرحله معلق بازگردند .

اسکم : سایت هایی که عدم پرداخت آنها معلوم شده باشد ، این سایتها به مرور زمان از لیست تحت بررسی خارج و نام آنها به عنوان کلاهبردار و از رده خارج برای همیشه به ثبت خواهد رسید .

توجه : دوستان عزیزی که مایلند سایت کسب درآمد آنها در لیست فوق قرار گرفته و شامل خدمات سایت e-earn.ir شوند، از طرق زیر می توانند با ما در ارتباط باشند .

Email : Mehdi.hosseinzade@gmail.com

Telegram ID : @MehdiHosseinzade

 Tell : ۰۹۳۶۳۵۹۵۸۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا