ّگروه تخصصی کسب درآمد
ّخرید و فروش ارز اینترنتی
ّتبلیغات ویژه
ّبهترين سرويس کسب در آمد از طريق پاپ آپ و پاپ باکس

آخرین اخبار و اطلاعیه های مهم :

تبلیغات

تبلیغات در مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران

چرا e-earn.ir :
به دلیل اینکه ما یکی از با سابقه ترین وبسایت ها در زمینه کسب درآمد اینترنتی در ایران هستیم و می توانیم بهترین درگاه برای معرفی کسب و کار ، خدمات و سایت شما باشیم . می توانید رنک ما را با جستجوی کلمات کلیدی مانند : کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد ، کسب درآمد از اینترنت و واژه های کلیدی مشابه در گوگل تست کنید (سایر موتورهای جستجو به اندازه گوگل در جهان قابل استناد نیستند و گاها روش هایی برای تقلب و بالا بردن رنک در آنها وجود دارد)
ما مقادیر قابل توجهی از مبالغ دریافتی بابت تبلیغ از مشتری را برای تبلیغات سایت سرمایه گذاری میکنیم که باز در عمل سود آن به تبلیغ کننده خواهد رسید بدین صورت که با خریداری تبلیغ از ما در چندین سایت معتبر دیگر نیز تبلیغ شما دیده خواهد شد .

تبلیغات موثر و هدفمند

چه کسانی میتوانند در e-earn.ir تبلیغات کنند  ؟
تمامیه دوستانیکه متناسب با کسب و  کارهای الکترونیکی فعالیت دارند و مایلند از  مکان مناسب کسب و کار تجربه و فعالیت  خود را معرفی کنند ، دوستانی که به هر  دلیل فاقد سایت یا وبلاگ هستند و می  خواهند طی پستی مجزا برای خود زیر  مجموعه نا محدود جذب کنند ، دوستانی  که مایلند از پتانسیل سایت جهت ارتقا  کسب و کار خود به نحو احسن بهره ببرند  فقط کافی است پنل مورد نظر خود را  انتخاب کنند در زیر نمونه ایی از سایت  های  با موضوعیت مناسب جهت خرید  تبلیغ ارائه شده است :
سایت های کیلیکی ، سایت های همکاری  در فروش و پورسانتی ، سایت های خرید  و  فروش کارت شارژ ، سایت های  مسابقه  ایی و ورزشی ، سایت های  مربوط به بازاریابی شبکه ایی ، فروشگاههای اینترنتی ، مراکز خرید و فروش دلار اینترنتی ، سایت های سرمایه گذاری و فروش سهام ، درگاههای بانکی ، سایت های پاپ آپ ، سایت های سورفینگ ، سایت های مونیتورینگ ، دوستانی که در سایت های خارجی فعالیت دارند و قادر به جذب رفرال مستقیم نیستند ، انجمن ها و گروههای کسب و کار اینترنتی ، خدمات اپلیکشن نویسی مرتبط با کسب و کار ،طراحان وبسایت ، خدمات بورس و اوراق بهادار، سایت های افزایش بازدید ، بازی های اینترنتی و …

شرایط عمومی درج تبلیغ در سایت :
۱- تبلیغات می بایست از قوانین جرایم رایانه ایی پیروی کنند در صورت عدم رعایت مشکلات بعدی بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود و e-earn.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و آسیب های مالی و معنوی بعدی عهده دار نخواهد بود .
۲- تبیلغات به صورت فایل هایی نهایتا با حجم ۷۰ کیلو بایت در فرمت های GIF و JPEG قابل ارائه هستند .
۳- پلن های تبلیغاتی با شرایطی دارای تخفیف هستند بنابراین توضیحات هر نوع تبلیغ را مطالعه بفرمایید .

تعرفه تبلیغات در e-earn.ir :
پست ویژه و ثابت با بهترین بازده : در این روش تبلیغ که در صورت داشتن امکان زیر مجموعه گیری بازده آن دو چندان است نحوه کار و مزایای عضویت و فعالیت در سایت معرفی شده و توسط گروه تست می گردد در این مدت پست شما در صفحه اول سایت و به عنوان پست ویژه و ثابت خواهد بود .در این روش با توجه به پتانسیل سایت شما روزانه بین ۱۰ تا ۳۰ کاربر جذب و به عضویت سایت مورد نظر شما در خواهند آمد . تعرفه این روش برای هر ماه ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است که در صورت رزرو تبلیغ بیش از یک ماه شامل تخفیف ۷ % خواهد بود اگر مایل به معرفی کسب و کار جدیدی هستید و سایت را تازه تاسیس کرده اید این گزینه پیشنهاد می شود . پست ویژه حداکثر دو پست در سایت در نظر گرفته شده است .
نمونه ایی از پست ثابت : کلیک کنید
توجه : دوستانی که کار کردن در سایتی خاص را مد نظر دارند و قادر به زیر مجموعه گیری مستقیم نیستند می توانند با پست ثابت و تمدید آن به زیرمجموعه مستقیم و بسیار مقرون به صرفه ایی نسبت به خرید زیر مجموعه از سایت اصلی دست پیدا کنند .

تبلیغات بنر چرخشی ۲۰۰*۲۰۰ : این تبلیغ در گوشه سمت چپ وبسایت به صورت رندوم بین چهار تبلیغ در حال گردش است که از لحاظ دید در جایگاه مناسبی است مقیاس بنر در این قسمت ۲۰۰* ۲۰۰ بوده که با توجه به افزونه خاص استفاده شده در این قسمت فقط عکس با کیفیت و فرمت JPG پذیرفته می شود و با قیمت ماهیانه ۳۵ هزار تومان،برای رزرو تبلیغ بالای سه ماه در این قسمت تخفیف ۵ % اعمال خواهد شد .

تبلیغ ثابت بنری ۴۶۸*۶۰ : این تبلیغ زیر هدر اصلی سایت بوده و از لحاظ دید و بازخورد در مکان مناسبی تعبیه شده است که به صورت ثابت و محدود عرضه می گردد قیمت تبلیغ در این قسمت ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است و در صورت تمدید بالای سه ما ۵ % تخفیف اعمال خواهد شد .

تبلیغ متنی ثابت : در این قسمت لینک شما به صورت متنی کوتاه در قسمت سایر همکاران و دوستان درج میگردد تنها با قیمت ۲۰ هزار تومان در ماه .

تبلیغات پاپ آپ : تبلیغ به صورت پاپ آپ برای دوستانی که به هر نحو ورودی برایشان مهم است اعمال خواهد شد این تبلیغ به صورت روزانه تنها ۱۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است و حداقل میزان رزرو ۵ روز است .

تبلیغ در یکی از گوشه های پایین سایت : این تبلیغ به صورت عکسی ثابت در یکی از گوشه های سایت بزودی قرار خواهد گرفت و در تمامیه صفحات قابل مشاهده است قیمت این تبلیغ ۷۰ هزار تومان در نظر گرفته شده  که در صورت رزرو بیش از سه ماه دارای تخفیف ۱۰ درصدی است .

نحوه سفارش تبلیغ :

بعد از انتخاب پلن تبلیغی خود می توانید از طریق درگاه سایت به آدرس http://e-earn.ir/pay/ مبلغ مورد نظر را واریز نمایید حتما بعد از واریز از طریق یکی از پل های ارتباطی زیر جهت تسریع امور اطلاع دهید . موفق باشید .

 

تلگرام : MehdiHosseinzade@
ایمیل : [email protected]

همراه : ۰۹۳۶۳۵۹۵۸۵۴
لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
Sitemap Google profile