سایت های تست شده و فعالسایت های سرمایه گذاریکسب درآمد از بازی آنلاینکسب درآمد به بیت کوینکسب درآمد به دوج کوین

استخراج دوج کوین با RollerCoin

آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin

آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin

توجه : جهت استخراج دوج کوین با RollerCoin و ثبت نام و فعالیت در این سایت فعلا می بایست از فیلتر شکن و نرم افزار های گذر از تحریم استفاده کنید ، متاسفانه این سایت با آی پی ایران فیلتر است .

به عنوان نخستین مطلب در سال ۱۴۰۰ خورشیدی و ضمن عرض تبریک مجدد به همین مناسبت و با آرزوی داشتن سالی سرشار از موفقیت و برکت در این مطلب قصد داریم به آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin بپردازیم و شما را با سایتی جالب ، سرگرم کننده و البته معتبر جهت استخراج رایگان چند رمز ارز از جمله دوج کوین آشنا کنیم ، در این سایت علاوه بر دوج کوین می توانید بیت کوین و اتریوم را نیز استخراج نمایید اما انتخاب دوج کوین در حال حاضر مناسب تر است که در ادامه دلایل آن عرض خواهد شد .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

سایت رولرکوین به انگلیسی RollerCoin  یه سایت به سبک بازی آنلاین است که در آن عملیات ماینینگ و استخراج رمز ارزها به صورت بازی طراحی شده است در این سایت بعد از ثبت نام و بازی کردن در بخش مرتبط با گیمینگ سایت و گذراندن چند مرحله از این بازی ها قدرت استخراج رایگان یا تراهش بدست می آورید که می توانید با این تراهش ها به انتخاب خود دوج کوین و یا سایر رمز ارزها را ماین یا استخراج کنید ، این سایت بسیار معتبر و سرگرم کننده است پس با آموزش منو ها  ، نکات مهم و سایر بخش های دیگر rollercoin در ادامه مطب با ما همراه باشید .

جهت ثبت نام می توانید بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید ، بعد از ورد به سایت بر روی دکمه START MINING کلیک و با ورود اطلاعات خواسته شده مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید ، حتما آموزش تصویری بخش های مهم این سایت به همراه برخی نکات آموزشی آن را در ادامه مطلب همین پست مشاهده کنید .

“همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید”


ثبت نام در سایت Roller Coin


مانیتورینگ :  در حال پرداخت  – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


رتبه  سایت : مانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شده  تایید شده مانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شده 


تعداد برداشت : 16  تاریخ آخرین برداشت : 1402/3/21  مبلغ کل برداشتی : 161000 ساتوشی


آموزش تصویری بخش های مهم این سایت به همراه برخی نکات آموزشی مهم در ادامه مطلب

همراهان گرامی در سایت Rollercoin  سه منوی اصلی وجود دارد که دو منو مرتبط با بازی و یک منو مربوط به بخش حساب کاربری است که به معرفی هریک از این بخش ها می پردازیم ، اگر نیاز به باز کردن حساب دوج کوین دارید ابتدا مطلب زیر را مطالعه کنید .

آموزش تصویری باز کردن رایگان حساب دوج کوین 

منوی شماره یک سایت Rollercoin

منوی اصلی در سر صفحه اصلی سایت رولر کوین را در زیر مشاهده می کنید که طبق شماره گذاری توضیح داده شده است .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

۱- کیف پول

 این بخش همانطور که از آیکون آن مشخص است مرتبط با کیف پول و در واقع ولت شماست با کلیک بر روی این آیکون می توانید به حساب های اصلی خود در بیت کوین دوج کوین و غیره دسترسی داشته ، کلیه عملیات برداشت واریز و تبدیل رمز ارزها و توکن و پول مختص به این سایت یعنی RLT  در این قسمت انجام می گردد .

۲ – میزان استخراج شده دوج کوین یا سایر رمز ارزهای انتخابی

۳ – بازگشت به صفحه اصلی بازی

۴ – فروشگاه سایت

 از این بخش می توانید تجهیزات قویتری برای استخراج خریداری کنید که برخی از آنها به RLT  برخی دیگر با ساتوشی و غیره قابل خرید هستند .

۵ – بخش Games  

 این بخش قسمت مهم سایت است و در واقع گیم باکس سایت رولر کوین اینجاست در این بخش می بایست از بین حداقل ده بازی ارائه شده یک یا چند بازی را به اختیار انجام دهید و به مراحل بالاتر بروید گفتنی است بازی ها بسیار ساده هستند و میزان خوبی از هش ریت را بعد از انجام چند بازی می توانید بدست آورید ، هر بازی تا ۱۰ لول یا سطح دارد و در مراحل بالاتر قدرت استخراج بیشتری را ارائه می دهد .

توجه : برای تبدیل امتیاز به هش ریت و قدرت پردازش بعد از انجام بازی ها بر روی Gain  Power کلیک کنید و برای ادمه بازی هم می توانید بر روی Restart کلیک نمایید .

۶ – بخش RLT

این قسمت پیرامون توضیحات تکمیلی راجع به پول یا توکن اختصاصی سایت رولر کوین بنام RLT است که می توانید مطالعه نمایید .

۷ – این دکمه جهت قطع و وصل کردن صدا در بازی است .

۸ – آواتار

با کلیک بر روی آواتار مرتبط با حساب کاربری خود می توانید میزان پیشرفت ، رنک خود و دیگران را در سایت زیر نظر بگیرید .

منوی شماره دو سایت rollercoin

این منو مرتبط با بازی که در سمت چپ حساب کاربری است را مشاهده می کنید به توضیحات مهم هر بخش از این منو می پردازیم .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

بخش Electricity  

در این بخش می بایست حداقل هر ۵ روز یکبار دکمه ریشارژ را بزنید تا انرژی شما در استخراج صفر نشود ، این بخش زمانی فعال می شود که از فروشگاه سایت حداقل یک دستگاه ماینر خریداری و فعال کرده باشید .

بخش My Power

نمایش دهنده قدرت استخراج حساب شماست این بخش از طریق بازی در گیم باکس سایت قابل افزایش است که در منوی قبلی توضضیح داده شد کافی است که فقط بازی کنید ، در این قسمت از طریق دکمه ایی که در زیر منوی آن تعبیه شده بنام Split Power  می توانید کل قدرت استخراج (۱۰۰%) را بین رمز ارزهایی که مایلید تقسیم کنید که ترجیحا دوج کوین( جهت برداشت) و RLT  (جهت خرید تجهیزات ماین از فروشگاه ) را فعال کنید .

بخش Network Power

این قسمت نمایش دهنده قدرت کلی شبکه است .

بخش Block Reward

در این قسمت بسته به میزان قدرت جمع آوری شده خود برای استخراج می توانید ببینید در هر بلاک چه میزان رمز ارز به حساب شما اضاف می شود .

منوی پایانی و مرتبط با حساب کاربری و آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin

اگر در منتها الیه سمت راست در حساب کاربری خود بر روی سه خط کلیک کنید منوی کاربری سایت رولرکوین نمایان میشود به معرفی بخش ها و زیر منوهای آن می پردازیم .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

بخش Home 

صفحه اصلی سایت را نمایش می دهد

بخش wallets  

این بخش همان کیف پولی است که قبلا به توضیح مفصل آن پرداخته شده و در واقع دو بخش برای دسترسی به این قسمت در سایت تعبیه شده از این قسمت جهت واریز و برداشت وجه می توانید اقدام کنید حداق میزان برداشت برای دوج کوین ۳۶۰ و برای بیت کوین ۱۰۰۰۰ ساتوشی است ، پرداخت در این سایت به ورت دستی است و ممکن است زمان ببرد .

بخش Profile

این بخش نمایش دهنده اطلاعات کاربری و میزان فعالیت شماست در سایت ، برای تغییر آواتار و یا رمز عبور خود در سایت می توانید از همین قسمت استفاده کنید .

بخش contributors

این بخش نمایش دهنده آمار و ارقام مربوط به جوایز و همکاری در فروش سایت است که نفرات برتر را می توانید مشاهده کنید .

بخش blog

این قسمت وبلاگ آموزشی سایت رولرکوین است که می توانید از مطالب آن استفاده نمایید .

بخش Leaderbord

نمایش دهنده جایگاه و نحوه فعالیت شما و دیگر کاربران است در سایت .

بخش what is RLT

در این بخش به معرفی توکن اختصاصی سایت رولر کوین و آینده آن به طور مفل پرداخته شده ، خوانده این بخش خالی از لطف نیست .

بخش   Referral Program

این بخش شامل کد مختص به شما جهت همکاری در فروش و معرفی سایت است به دوستان خود ، آمار ارقام ، بنر و اطلاعات لازم را در این قسمت می توانید بدست آورید .

بخش Logout

جهت خروج از حساب کاربری .

چند نکته قابل توجه در مورد rollercoin

در این مطلب سعی شد به آموزش تصویری و کامل استخراج دوج کوین با RollerCoin بپردازیم جهت فعالیت در این سایت موارد زیر را مد نظر داشته باشید .

 • در این بازی بعد از کسب هش ریت یا قدرت استخراج نیاز به آنلاین ماندن ندارید و حداقل تا فردا استخراج به صورت خودکار انجام می شود .
 • اگر سایت باز نشد از ف شکن استفاده کنید .
 • بازی و فعالیت در این سایت بسیار سرگرم کننده و جالب است پس می توانید از آن لذت ببرید .
 • در این سایت نیاز به سرمایه گذاری ندارید هرچند می توانید برای ارتقا و خرید تجهیزات مبلغ به دوج کوین یا سایر رمز ارزها واریز و خرید کنید .
 • این سایت چند سال است در حال فعالیت است پس با خیال راحت تری می توان در آن فعالیت کرد .

موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

‫83 دیدگاه ها

  1. سلام
   برداشت به بیتکوین انجام بدید راحت تره اگر حساب بیتکوین ندارین آموزشش در سایت هست یا در نوبیتکس ایجاد حساب بیتکوین انجام بدید .

 1. با سلام یه سوال خیلی مهم دارم ارز اتریوم که توی رولر کوین کسب میکنم را چجوری به تومان نقدش کنم ممنون میشم جواب بدید. با تشکر

 2. با سلام این درسته که سایت رولرکوین چند کشور ازجمله ایران را تحریم کرد و پرداخت نمیکنه؟؟

 3. سلام یه سوال داشتم به چه میزان سرعت هش ریت برسیم میتونیم حالا مثلا به مقدار استخراجی برسیم که برای شروع بد نباشه و درامد خوبی بده؟

  1. سلام
   مقدارش ثابت نیست و متغییره و یک سری هم شرایط رو سخت تر کردن جهت فعالیت در این سایت مثل خرید باتری جهت شارژ و غیره که باید حساب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا