سایت های تست شده و فعالسایت های سرمایه گذاریکسب درآمد از بازی آنلاینکسب درآمد به بیت کوینکسب درآمد به دوج کوین

استخراج دوج کوین با RollerCoin

آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin

آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin

توجه : جهت استخراج دوج کوین با RollerCoin و ثبت نام و فعالیت در این سایت فعلا می بایست از فیلتر شکن و نرم افزار های گذر از تحریم استفاده کنید ، متاسفانه این سایت با آی پی ایران فیلتر است .

به عنوان نخستین مطلب در سال ۱۴۰۰ خورشیدی و ضمن عرض تبریک مجدد به همین مناسبت و با آرزوی داشتن سالی سرشار از موفقیت و برکت در این مطلب قصد داریم به آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin بپردازیم و شما را با سایتی جالب ، سرگرم کننده و البته معتبر جهت استخراج رایگان چند رمز ارز از جمله دوج کوین آشنا کنیم ، در این سایت علاوه بر دوج کوین می توانید بیت کوین و اتریوم را نیز استخراج نمایید اما انتخاب دوج کوین در حال حاضر مناسب تر است که در ادامه دلایل آن عرض خواهد شد .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

سایت رولرکوین به انگلیسی RollerCoin  یه سایت به سبک بازی آنلاین است که در آن عملیات ماینینگ و استخراج رمز ارزها به صورت بازی طراحی شده است در این سایت بعد از ثبت نام و بازی کردن در بخش مرتبط با گیمینگ سایت و گذراندن چند مرحله از این بازی ها قدرت استخراج رایگان یا تراهش بدست می آورید که می توانید با این تراهش ها به انتخاب خود دوج کوین و یا سایر رمز ارزها را ماین یا استخراج کنید ، این سایت بسیار معتبر و سرگرم کننده است پس با آموزش منو ها  ، نکات مهم و سایر بخش های دیگر rollercoin در ادامه مطب با ما همراه باشید .

جهت ثبت نام می توانید بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید ، بعد از ورد به سایت بر روی دکمه START MINING کلیک و با ورود اطلاعات خواسته شده مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید ، حتما آموزش تصویری بخش های مهم این سایت به همراه برخی نکات آموزشی آن را در ادامه مطلب همین پست مشاهده کنید .

“همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید”


ثبت نام در سایت Roller Coin


مانیتورینگ :  در حال پرداخت  – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


رتبه  سایت : مانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شده  تایید شده مانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شدهمانیتورینگ سایت های کسب درآمد بخش تایید شده 


تعداد برداشت : 18  تاریخ آخرین برداشت : 1403/2/22  مبلغ کل برداشتی : 195000 ساتوشی


آموزش تصویری بخش های مهم این سایت به همراه برخی نکات آموزشی مهم در ادامه مطلب

همراهان گرامی در سایت Rollercoin  سه منوی اصلی وجود دارد که دو منو مرتبط با بازی و یک منو مربوط به بخش حساب کاربری است که به معرفی هریک از این بخش ها می پردازیم ، اگر نیاز به باز کردن حساب دوج کوین دارید ابتدا مطلب زیر را مطالعه کنید .

آموزش تصویری باز کردن رایگان حساب دوج کوین 

منوی شماره یک سایت Rollercoin

منوی اصلی در سر صفحه اصلی سایت رولر کوین را در زیر مشاهده می کنید که طبق شماره گذاری توضیح داده شده است .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

۱- کیف پول

 این بخش همانطور که از آیکون آن مشخص است مرتبط با کیف پول و در واقع ولت شماست با کلیک بر روی این آیکون می توانید به حساب های اصلی خود در بیت کوین دوج کوین و غیره دسترسی داشته ، کلیه عملیات برداشت واریز و تبدیل رمز ارزها و توکن و پول مختص به این سایت یعنی RLT  در این قسمت انجام می گردد .

۲ – میزان استخراج شده دوج کوین یا سایر رمز ارزهای انتخابی

۳ – بازگشت به صفحه اصلی بازی

۴ – فروشگاه سایت

 از این بخش می توانید تجهیزات قویتری برای استخراج خریداری کنید که برخی از آنها به RLT  برخی دیگر با ساتوشی و غیره قابل خرید هستند .

۵ – بخش Games  

 این بخش قسمت مهم سایت است و در واقع گیم باکس سایت رولر کوین اینجاست در این بخش می بایست از بین حداقل ده بازی ارائه شده یک یا چند بازی را به اختیار انجام دهید و به مراحل بالاتر بروید گفتنی است بازی ها بسیار ساده هستند و میزان خوبی از هش ریت را بعد از انجام چند بازی می توانید بدست آورید ، هر بازی تا ۱۰ لول یا سطح دارد و در مراحل بالاتر قدرت استخراج بیشتری را ارائه می دهد .

توجه : برای تبدیل امتیاز به هش ریت و قدرت پردازش بعد از انجام بازی ها بر روی Gain  Power کلیک کنید و برای ادمه بازی هم می توانید بر روی Restart کلیک نمایید .

۶ – بخش RLT

این قسمت پیرامون توضیحات تکمیلی راجع به پول یا توکن اختصاصی سایت رولر کوین بنام RLT است که می توانید مطالعه نمایید .

۷ – این دکمه جهت قطع و وصل کردن صدا در بازی است .

۸ – آواتار

با کلیک بر روی آواتار مرتبط با حساب کاربری خود می توانید میزان پیشرفت ، رنک خود و دیگران را در سایت زیر نظر بگیرید .

منوی شماره دو سایت rollercoin

این منو مرتبط با بازی که در سمت چپ حساب کاربری است را مشاهده می کنید به توضیحات مهم هر بخش از این منو می پردازیم .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

بخش Electricity  

در این بخش می بایست حداقل هر ۵ روز یکبار دکمه ریشارژ را بزنید تا انرژی شما در استخراج صفر نشود ، این بخش زمانی فعال می شود که از فروشگاه سایت حداقل یک دستگاه ماینر خریداری و فعال کرده باشید .

بخش My Power

نمایش دهنده قدرت استخراج حساب شماست این بخش از طریق بازی در گیم باکس سایت قابل افزایش است که در منوی قبلی توضضیح داده شد کافی است که فقط بازی کنید ، در این قسمت از طریق دکمه ایی که در زیر منوی آن تعبیه شده بنام Split Power  می توانید کل قدرت استخراج (۱۰۰%) را بین رمز ارزهایی که مایلید تقسیم کنید که ترجیحا دوج کوین( جهت برداشت) و RLT  (جهت خرید تجهیزات ماین از فروشگاه ) را فعال کنید .

بخش Network Power

این قسمت نمایش دهنده قدرت کلی شبکه است .

بخش Block Reward

در این قسمت بسته به میزان قدرت جمع آوری شده خود برای استخراج می توانید ببینید در هر بلاک چه میزان رمز ارز به حساب شما اضاف می شود .

منوی پایانی و مرتبط با حساب کاربری و آموزش استخراج دوج کوین با RollerCoin

اگر در منتها الیه سمت راست در حساب کاربری خود بر روی سه خط کلیک کنید منوی کاربری سایت رولرکوین نمایان میشود به معرفی بخش ها و زیر منوهای آن می پردازیم .

استخراج دوج کوین با RollerCoin

بخش Home 

صفحه اصلی سایت را نمایش می دهد

بخش wallets  

این بخش همان کیف پولی است که قبلا به توضیح مفصل آن پرداخته شده و در واقع دو بخش برای دسترسی به این قسمت در سایت تعبیه شده از این قسمت جهت واریز و برداشت وجه می توانید اقدام کنید حداق میزان برداشت برای دوج کوین ۳۶۰ و برای بیت کوین ۱۰۰۰۰ ساتوشی است ، پرداخت در این سایت به ورت دستی است و ممکن است زمان ببرد .

بخش Profile

این بخش نمایش دهنده اطلاعات کاربری و میزان فعالیت شماست در سایت ، برای تغییر آواتار و یا رمز عبور خود در سایت می توانید از همین قسمت استفاده کنید .

بخش contributors

این بخش نمایش دهنده آمار و ارقام مربوط به جوایز و همکاری در فروش سایت است که نفرات برتر را می توانید مشاهده کنید .

بخش blog

این قسمت وبلاگ آموزشی سایت رولرکوین است که می توانید از مطالب آن استفاده نمایید .

بخش Leaderbord

نمایش دهنده جایگاه و نحوه فعالیت شما و دیگر کاربران است در سایت .

بخش what is RLT

در این بخش به معرفی توکن اختصاصی سایت رولر کوین و آینده آن به طور مفل پرداخته شده ، خوانده این بخش خالی از لطف نیست .

بخش   Referral Program

این بخش شامل کد مختص به شما جهت همکاری در فروش و معرفی سایت است به دوستان خود ، آمار ارقام ، بنر و اطلاعات لازم را در این قسمت می توانید بدست آورید .

بخش Logout

جهت خروج از حساب کاربری .

چند نکته قابل توجه در مورد rollercoin

در این مطلب سعی شد به آموزش تصویری و کامل استخراج دوج کوین با RollerCoin بپردازیم جهت فعالیت در این سایت موارد زیر را مد نظر داشته باشید .

 • در این بازی بعد از کسب هش ریت یا قدرت استخراج نیاز به آنلاین ماندن ندارید و حداقل تا فردا استخراج به صورت خودکار انجام می شود .
 • اگر سایت باز نشد از ف شکن استفاده کنید .
 • بازی و فعالیت در این سایت بسیار سرگرم کننده و جالب است پس می توانید از آن لذت ببرید .
 • در این سایت نیاز به سرمایه گذاری ندارید هرچند می توانید برای ارتقا و خرید تجهیزات مبلغ به دوج کوین یا سایر رمز ارزها واریز و خرید کنید .
 • این سایت چند سال است در حال فعالیت است پس با خیال راحت تری می توان در آن فعالیت کرد .

موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

‫84 دیدگاه ها

 1. دوستان عزیز جهت بهینه کردن فعالیت خود در این سایت قدرت استخراج همه رمز ارزها رو نگاه کنید گاهی دوج کوین برای استخراج بهتر است و گاهی قدرت بیت کوین زیاد است که می توانید قدرت را ریست و بسته به بازار در بازی تنظیم کنید . در برخی موارد هم می توانید RTL و دلار خود بازی را استخراج و با آن ماینر و غیره خریداری کنید ، موفق باشید .

 2. سلام یه سوال داشتم به چه میزان سرعت هش ریت برسیم میتونیم حالا مثلا به مقدار استخراجی برسیم که برای شروع بد نباشه و درامد خوبی بده؟

  1. سلام
   مقدارش ثابت نیست و متغییره و یک سری هم شرایط رو سخت تر کردن جهت فعالیت در این سایت مثل خرید باتری جهت شارژ و غیره که باید حساب کنید .

 3. با سلام این درسته که سایت رولرکوین چند کشور ازجمله ایران را تحریم کرد و پرداخت نمیکنه؟؟

 4. با سلام یه سوال خیلی مهم دارم ارز اتریوم که توی رولر کوین کسب میکنم را چجوری به تومان نقدش کنم ممنون میشم جواب بدید. با تشکر

  1. سلام
   برداشت به بیتکوین انجام بدید راحت تره اگر حساب بیتکوین ندارین آموزشش در سایت هست یا در نوبیتکس ایجاد حساب بیتکوین انجام بدید .

 5. سلام دوستان
  یه سوال این ماینرایی که از سایت خریداری میشه نامحدودا ؟ یعنی مثلا ۱۱۰ تراهش یه ماینر میخری اون ۱۱۰ تراهش نامحدود واست هست یا بعد از مدتی اونم کم میشه؟

 6. سلام برای وارد کردن ارز باید فرم پرکنیم. توی قسمت نام کشور اگر ایران بنویسم مشکلی پیش میاد؟ و درضمن آی پی vpn مهمه که کدوم کشور باشه؟

  1. سلام
   نیازی به فیسبوک نبود با ایمیل معمولی و جمیل می تونستید ثبت نام کنید ، این مورد رو تست نکردم اما فکر نکنم مشکلی باشه ، موفق باشید .

 7. سلام من ۱۰۰٪ گذاشتم دوج کوین ماین بشه ولی اصلا ماین نمیکنه ممنون میشم راهنماییم کنید بازی هم میکنم

 8. سلام
  بله،مطمئنا اگه رفرال یا زیرمجموعه داشته باشیم خوبه ولی خب همه کانال یا گروهی ندارن تا بتونن رفرال بگیرن و به در آمد بیش تری برسن
  و همچنین اگه بخوایم از درآمد حاصل از بازی ها ماینر بخریم،اینقدر ناچیزه که یه ماینر بسیار ضعیف میشه باهاش گرفت
  در کل من هدفم اینه دید کسایی که تازه میخوان وارد این سایت بشن رو باز تر کنم و بگم به این امید بیایم داخل این سایت که بخوایم با چند تا بازی، روزی یا هفته ای چند دلار دربیاریم نه اینجوری نیست!
  در کل من بشخصه کارمو ادامه میدم تو این سایت چون سایت خوب و معتبریه اما برا بدست آوردن درآمد خوب باید پشتکار داشت
  موفق باشید

 9. سلام
  بعد دو هفته وقت گذاشتن رو این سایت تجربمو براتون میگم
  در ابتدا اینو بگم شما هر چه قدر بازی کنید و پاور برا ماین بدست بیارید تهش صفر میشه چون حداکثر ۷ روز پاورش براتون میمونه
  به طور مثال شما در یک روز با بازی کردن ۵۰٫۰۰۰ پاور کسب کرده باشین و فرض بر این که پی سی شما لول ۴ باشه این پاور بعد یک هفته صفر میشود،پس فکر نکید اگر چند روز بازی کردید و مثلا به پاور ۵۰۰٫۰۰۰ رسیدید دیگه تمومه واین پاور براتون میمونه و روزای بعد کم تر بازی کنید!
  پس برای ماین همیشگی با بازی باید روزی چند ساعت وقت بذارید و هر روز یه مقدار ثابت بازی کنید وگرنه پاورتون روز به روز کم شده و صفر میشود!
  میزان درآمدی هم که از بازی کردن میده بسیار ناچیزه و عملا ارزش وقتی که میذاریدو نداره!
  در نتیجه تا ماینر نخرید اصلا ارزش نداره
  پس باید توش سرمایه گذاری کنید اونم حداقل ۴۰ ۵۰ دلار باید بدید ماینر درست حسابی بخرید تا بازدهی داشته باشه که اونم ریسک داره

  1. سلام
   ممنون بابت وقتی که گذاشتید برای درآمد بهتر از این سایت بایستی نفرات ارجاعی داشته باشید و زیر مجموعه بگیرید و هم از مبالغ جمع اوری شده در طی فعالیت رایگان ماینر بخرید یا بقول خودتون مبلغی رو سرمایه گذاری کنید تا به درآمد خوب برسید این سایت با توجه به عملکردش و رو به رشد بودنش نسبت به بقیه بهتره تو این زمینه موفق باشید .

 10. سلام وقت بخیر، ی قسمتی توی سایت هست ب اسم task list یا لیست وظیفه ک اونجا ی کارهایی انجام میشه که رولرکوین دریافت میکنیم برای خرید ماینر، اما من نمیتونم باهاش کار کنم چرا آموزش اون بخش رو ندادین؟
  ممکنه آموزشش رو بذارید؟

  1. سلام
   این بخش بتازگی به سایت اضافه شده و بایستی برای دریافت مبلغ هر آفر کار یا وظیفه خواسته شده رو انجام بدید که مبلغ به حسابتون اضاف بشه ممکنه برخی آفرها برای آی پی ایران بسته باشند که به این نکته باید توجه کنید ممکنه ایراد گرفته بشه ، موفق باشید .

 11. سلام خسته نباشید راهی سراغ دارین ک بشه میزان درامد میانرها را حساب کرد برای روزانه یا ماهانه
  چون فکر کنم‌میزان پاور ماینرهاش با ماینرهای واقعی فرق داره بخاطر همین نتونستم با ماشین های ارز دیجیتال حساب کنم

 12. سلام
  آدرس کیف پول برای برداشت مثلاً دوج کوین فرقی ندارن از چه شبکه ای باشه؟ مثلاً شبکه خود دوج کوین باشه یا BEP20?

 13. سلام .من تازه این بازی رو شروع کردم میخواستم بپرسم چطور حساب رو وارد کنم ؟ واینکه هر بازی که برنده میشی برامون سود داره؟ تا کجا برسیم که قابل برداشت باشه

 14. سلام من هر چی بازی میکنم قدرتم از ۷۱۹بالا ترنمیره ک هیچ درواقع همیشه هم در حال کم کردن قدرت من هستن سه روزه همش دارن کم میکنن

  1. سلام
   قدرت کلی استخراج رمز ارز ها در سایت بالا و پایین میشه و این طبیعیه در ضمن اگر روزهای قبل بیشتر بازی کرده باشید و روزهای اخیر کمتر با صفر شدن تراهش روزهای قبل در مجموع تراهش میاد پایین و باید بیشتر تراهش رایگان جمع کنید اگر تراهش بخرید که مشکلی از این بابت نیست و ثابت می مونه موفق باشید .

 15. سلام.خسته نباشید
  ببخشید من یه مدتی تو سایت نبودم الان باز وارد پنل بازی خودم شدم هرچقدر بازی میکنم هیچ کدوم از ارزها زیاد نمیشن my power هم همش صفره
  لطفاً راهنماییم کنید که چیکار کنم ممنون میشم 🙏😥

 16. با سلام
  اگر برای سرمایه گذاری تمامی ماینر ها را خریداری کنیم بصورت روزانه چقدر بیت کوین بدست میاریم ؟ آیا توجیح اقتصادی دارد ؟

  1. سلام
   این مورد رو دقیقا نمیشه گفت چون هش ریت همه ارزهای بالا پایین میشه ، می تونید با رقم کم و هش ریت کم تست بگیرید و اگر اوک بود بالا ببرید ، موفق باشید .

 17. با سلام من توی این سایت ارز اتریوم را انتخاب کردم حالا میخواستم بدونم اگر من دقیقا ۱۲ ساعت فقط بازی کنم چقدر گیرم میاد>> منتظرم ممنون

  1. سلام
   این مورد رو دقیق نمیشه گفت چون بستگی داره چه مدت و به چه شکل با چه تعداد زیر مجموعه و کدوم بازی رو انجام بدید و الان در چه سطحی هستید بهتره خودتون تست کنید در ضمن بهترین ارز جهت برداشت فعلا بیتکوین هست ، موفق باشید .

 18. سلام ببخشید من میخوام آدرس ایمیلی که برای ثبت نام دادمو عوض کنم میشه راهنمایم کنید

 19. با سلام
  ببخشید واسه آدرس کیف پول میتونم آدرس کیف پول تراست والت رو بدم یا کیف پول مخصوصی نیاز داره؟

 20. یه سوال خیلی مهم داشتم
  با سلام بعد از درخواست برداشت چند روز طول میکشه تا پول را به کیف پولم واریز کنند؟؟؟

 21. سلام خسته نباشین دو تا سوال دارم خواهش میکنم راهنماییم کنین
  ۱ اگه من نخوام پولی برای خرید ماینر بریزم ولی مدت زیادی بازی کنم ارزش وقت گذاشتن داره یا خیر
  ۲ بدون دستگاه ماینر و فقط با بازی کردن برای خرید هر توکن rtl میانگین چند دست باید بازی کنم لطفا راهنماییم کنین .

  1. سلام
   با بازی کردن می تونید تراهش رایگان دریافت کنید و اجباری به خرید نیست ، به نظرم نسبت به سایر سایت ها شرایط بهتری داره و می تونید چند روز امتحان کنید تا متوجه بشید ، هر RTL معادل یک دلاره و فقط جهت خرید از فروشگاه سایت و در واقع پول و توکن خود سایته معادل یک دلار بایستی فعالیت کنید و تراهش لازم رو داشته باشید هر ۲۴ ساعت یکبار برای حفظ قدرت بایستی حداقل یک بازی انجام بشه موفق باشید .

 22. با سلا و خسته نباشید
  من چند روز توی سایت رولر کوین کار کردم اما حالا هر کاری میکنم سایت باز نمیشه
  با فیلتر شکن هم باز نمیشه چیکار باید کنم؟؟ ممنون میشم هر چه زودتر جواب بدید

  1. سلام
   سایت مشکلی نداره ، اگر همچنان مشکل دارید کش مرورگر رو پاک کنید و مجدد انتحان کنید این سایت فیلتر شده بایستی از روشهای گذر از تحریم استفاده کنید ، موفق باشید .

 23. با سلام و خسته نباشید . یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید .
  من در سایت https://my.dogechain.info/ کیف پول دوج کوین ساختم اما برای ورود به سایت این متن میاد:
  Dogechain.info cannot serve your request.

  ممنون میشم اگه خیلی زود جواب بدید.منتظرم ممنون

 24. سلام وقت بخیر
  اگر در هر ۲۴ ساعت ۱۵۰ تا بازی انجام بدیم و بخوایم به برداشت دوج برسیم چند روز زمان میبره ؟

  1. سلام
   بستگی داره به چقدر تراهش برسید زمانی که میزان تراهش معین شد مشخصصه چقدر زمان میبره ، در ضمن زمان رسیدن برداشت بیتکوین در حال حاضر کمتر از دوج کوینه ، موفق باشید .

 25. سلام
  من میخوام ثبت نام کنم ولی وقتی ایمیل و رمز و تایید هویت رو انجام میدم بازم برمیگرده به همون مرحله دلیلش چیه؟
  فیلترشکنمم روشنه

 26. سلام و درود بر شما .برای ماینینگ در سایت رولر کوین کدام ارز در حال حاضر بهتر و مناسب تر است و زود تر میشه برداشت کرد؟

 27. سلام
  من هرروز یک ساعت بازی میکنم و سطح کامپیوتر و به ۴ میرسونم ولی فردا که میام میبینم ۱۰تا ۲۰ تراهش ازش کم شده و هرچه تراهشم بیشتر باشه فرذا مقدار بیشتری کسر شده
  چرا اینجوری میشه اخه
  راهنمایی کنید لطفا

  1. سلام
   قبلا این مورد رو توضیح دادم به نظرم هر روز بعد از روز هفتم میزان تراهش روز اول کم میشه روزانه باید بازی رو انجام بدید و هر ۲۴ ساعت یکبار باید بازی انجام بشه تا سطح سیستم صفر نشه ، موفق باشید .

 28. سلام آیا واقعا کسی از این بازی درآمدی گرفته است یعنی واقعا ارزها را می توان به کیف پول خودمان انتقال دهیم|؟؟

  1. سلام
   در سایت رولر کوین فقط می تونید بیتکوین ، دوج کوین یا اتریوم رو به RLT تبدیل کنید و ارز ها به همدیگر قابل تبدیل نیستند ، موفق باشید .

 29. ببخشید الان قیمت یک ساتوشی چند تومنه>>>؟؟
  من تو یه سایتی چند روز بودم بهم ۳۰۰ ساتوشی دادن تا حالا.الان حساب میکنم میبینم میشه حدود ۳۶۰۰ تومن کلا !!!
  یعنی هر ساتوشی ۱۲ تومنه >>>؟؟

 30. سلام خسته نباشید سوالم اینه که تو قسمت block reward محدودیت وجود داره منظورم اینه ماکسیمم مقدار block reward چقدره؟ یا محدودیتی نیست؟؟

  1. سلام
   هر چقدر میزان تراهش یا قدرت استخراخ افزایش پیدا کنه پاداش هم میره بالا ، ندیدم جایی محدودیتی گذاشته باشند برای این مورد ، موفق باشید .

 31. با سلام
  دوستان گرامی سعی کنید روزانه به تعداد مناسب بازی رو انجام بدید وقتی به pc level سطح چهار برسید تا ۷ روز از تراهش جمع شده شما در سایت کم نمیشه و اگر روزانه بازی ها رو انجام بدید به مرور تراهش خوب و ثابتی خواهید داشت برداشت به بیتکوین هم حداقل کمتری داره و می تونید استخراج رو روی بیتکوین قرار بدید ، یک مقدار از قدرت استخراج رو برای RLT بگذارید که در ادامه بتونید دستگاه ماین از فروشگاه خریداری کنید ، موفق باشید .

 32. سلام و درود تا بحال پرداختی گرفتید از سایت و بازی ؟
  و نکته دیگه اینکه درآمدش از کجاست که داره تراهش میده؟

  1. سلام
   هنوز خیر شرایط استخراج و تراهش رو سایت آورده پایین احتمالا به دلیل افزایش قیمت دوج کوین و بیتکوین در این اواخر بوده اما سعی می کنم حداقل یک درخواست به بیتکوین داشته باشیم تا تست سایت انجام شده باشه البته سایت از لحاظ پرداخت مطمئنه ، درآمد سایت از فروش توکن خودش و تبلیغاته موفق باشید .

 33. با سلام
  دوستان عزیز
  با توجه به پیغامی که در بخش بازی رولر کوین ظاهر شده اگر تا ۲۴ ساعت کاربری وارد بخش بازی نشه و حداقل یکبار در ۲۴ ساعت بازی انجام نشه سطح سیستمی که در دست داره ریست میشه ، بازی های Coin Flip و Coin Match جهش بدست اوردن تراهش رایگان بسیار مناسب هستند و تا سطح ۱۰ هم میشه بازی ها رو پیش برد ، موفق باشید .

 34. دوستان گرامی یه نکته در مورد گرفتن تراهش رو عرض کنم اینکه بعد از انجام هر بازی بر روی Gain Power کلیک کنید و مجدد به قسمت بازی ها برید و بازی جدید رو انجام بدید این شکلی تراهش بهتر و زودتر اضاف میشه و بیشتر می تونید تراهش جمع کنید ، موفق باشید .

 35. سلام
  این سایت با این که از یک آی پی چند تا اکانت وارد بشن مشکل داره؟ اعضای خانواده رو میخوام عضو کنم اگه مشکلی پیش نمیاد

  1. سلام
   در اغلب سایت ها داشتن چند اکانت و حساب کاربری تخلف محسوب میشه مگر اینکه هم خط و ای پی و هم دستگاه جدا باشه که نفر و حساب جدید محسوب بشه و مشکلی نیست موفق باشید .

 36. سلام..
  این Power که بدست میاد از بازی ها, همینجوری باقی میمونه اگه اون دکمه Recharge رو بزنیم یا تموم میشه و هر روز باید بازی کنیم؟

  1. سلام
   هر روز باید یک مقدار بازی کنید وگرنه به مرور قدرت رو از دست میدین ، بهتره هر روز کمی بازی کنید تا به مرور قدرت استخراجتون بره بالا ، همه بازی ها تا ۱۰ سطح هستند که سطوح بالاتر میزان قدرت بیشتری میده ، موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا