افتتاح حساب های اینترنتیسایت های کلیکی خارجیکسب درآمد به بیت کوینکسب درآمد به دوج کوینمقاله و کتاب های کسب درآمد

بیت کوین رایگان با faucetpay

آموزش دریافت بیت کوین رایگان با faucetpay

در این لحظه با معرفی و آموزش دریافت بیت کوین رایگان با faucetpay  در خدمت شما عزیزان هستیم ، با توقف فعالیت میکرو ولت معروف فاست هاب (Faucethub  ) جای خای آن به شدت احساس می شد خصوصا در مورد کاربران و سایت هایی که به صورت قطره ای و اصطلاحا فاست فعالیت می کردند ، شاید اکنون بتوان گفت با پذیرش فاست پی توسط اکثر سایت های مرتبط با بیت کوین و فعال در این زمینه ، فاست پی جایگزین بی رقیب سایت فاست هاب تعطیل است در عین حال با امکانات و شرایطی بهتر .

با مطالعه این بخش می توانید هم حساب جدیدی برای استفاده از ارزهای دیجیتال و کریپتو کارنسی های معروف از جمله بیت کوین داشته باشید و هم با روش های مطمئن و معتبری برای بدست آوردن و افزایش رایگان این کریپتو کارنسی ها آشنا شوید که معمولا به صورت فوری به حساب فاست پی شما اضاف می گردند .

بیت کوین رایگان با faucetpay

معرفی اجمالی سایت و نحوه دریافت بیت کوین رایگان با faucetpay

حساب فاست پی در واقع یک میکرو ولت یا حساب واسط است که در حال حاضر از کریپتو کارنسی هایی از جمله بیت کوین ، دوج کوین ، لایت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و دش پشتیبانی می کند ، در این حساب می توانید با نرخ پایین این کریپتو کارنسی ها را به حساب اصلی خود منتقل نمایید و یا آنها را به هم تبدیل کنید ، در ادامه به آموزش تصویری اهم موارد و نحوه کسب درآمد و دریافت بیت کوین رایگان و فوری در این سایت و حساب معتبر خواهیم پرداخت .

در فاست پی مهمترین بخش مرتبط با کسب درآمد منویی موسوم به EARN  است ، این منو دارای دو زیر منوی مهم بنام های Faucet List و زیر منوی Paid To Click  است ، برای جمع آوری بیت کوین و یا سایر رمز ارزهای دیجیتال دیگر کافی است بعد از ثبت نام از این بخش ها  به دو صورت بازدید از سایت های رتبه بندی شده در بخش فاست لیست و یا دیدن تبلیغات کلیکی فعالیت نمایید .


ثبت نام در سایت Faucet Pay


آموزش تصویری به همراه توضیحات تکمیلی جهت باز کردن حساب ، معرفی بخش های متفاوت و نحوه جمع آوری بیت کوین را می توانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید .

آموزش تصویری و گام به گام جمع آوری بیت کوین رایگان با faucetpay

بعد از ثبت نام از طریق گزینه Sign Up  با گزینه  Sign In می توانید به داشبورد شخصی خود در سایت دسترسی داشته باشید تصویری مشابه با عکس زیرین است ، توجه کنید که برای ورود کد ۲FA  به ایمیل شما ارسال می گردد .

تصویر صفحه اصلی در داشبورد سایت فاست پی

منوی Dashbord

این بخش دارای دو گزینه User Dashboard  و Faucet Owner Dashboard  است که گزینه اول مرتبط با حساب معمولی و اطلاعات حساب کاربر عادی و گزینه دوم مرتبط با یوزر مدیریتی مختص کسانی است که دارای سایت فاست هستند .

در بخش User Dashboard  اطلاعات جامعی راجع به حساب کاربری از جمله مقدار کریپتو کارنسی ها ، زمان دریافت ، مقدار Reward Points  و غیره مشخص است .

توجه داشته باشید که مقدار Reward points  پاداش سایت فاست پی است که با ورود روزانه به صورت تصاعدی افزایش می یابد ، این مقادیر قابل استفاده در بخش های دیگر سایت و یا تبدیل به بیت کوین و ساتوشی هستند که به آن اشاره خواهیم کرد ، اطلاعات بیشتر در این مورد را می توانید با کلید بر روی More Learn مشاهده نمایید .

 

منوی Earn

 این بخش همانطور که پیش تر اشاره شد ، بخش اصلی سایت جهت کسب درآمد و جمع آوری بیت کوین و سایر رمز ارزهاست این منو دارای چهار زیر منوی جداگانه است که به بررسی هریک می پردازیم .

زیر منوی Faucet List  

 در این بخش با فهرستی از سایت ها موسوم به فاست روبرو هستیم که می توان نحوه عملکرد و رضایت کاربران را در آن مشاهده کرد و از طریق هدر موجود هر کدام از کریپتو کارنسی ها مثلا بیت کوین را جهت فعالیت انتخاب ، فیلتر و لیست نمود ،  در این بخش می توانید با انتخاب هر کدام از سایت ها به دریافت رایگان بیتکوین یا سایر رمز ارزها بپردازید و میزان دریافت بیت کوین رایگان یا سایر رمز ارزها هم بسته به میزان زمانی است که صرف دیدن سایت ها می کنید ، برای دیدن و مشاهده هر کدارم از سایت ها بر روی دکمه  آبی رنگ View  کلیک نمایید .

توجه : اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که در بخش Faucet List فهرستی از سایت های معتبری که قبلا توسط ما معرفی شده اند از جمله Adbtc  ، MoreMoney  ، FireFaucet  ، BitsFree  و دیگر سایت ها وجود دارند که نشان دهنده اعتبار و پیوستن این سایت ها به فاست پی جهت انجام پروسه پرداخت است .

زیر منوی Paid To Click  

 این زیر منو از بخش Earn  نیز برای کسب درآمد و دریافت بیت کوین و ساتوشی رایگان به صورت کلیکی طراحی شده و همانند سایت های کلیکی شما با دیدن هر تبلیغ و سپری شدن مدت هر تبلیغ می توانید مبلغ معادل را در حساب خود به صورت آنی دریافت کنید ، برای فعال شدن این بخش بایستی از بخش قبل یعنی فاست لیست ابتدا از ۵ سایت به دلخواه دریافت داشته باشید . (اکثر سایت ها با انجام تست عدم ربات به صورت آنی مبلغ را به حساب شما اضاف می کنند).

تصویر مرتبط با بخش کلیکی سایت فاست پی

بعد از فعال شدن این بخش برای دریافت ساتوشی و بیت کوین رایگان از دیدن تبلیغات کافی است مطابق تصویر بالا بر روی دکمه VISIT AD FOR X SATOSHI  کلیک کنید و بعد از سپری شدن زمان تبلیغ تست عدم ربات گوگل را بدرستی انجام دهید .

دو زیر منوی دیگر در بخش Earn  را فعلا نادیده بگیرید یکی به دلیل تحریم و دیگری به دلیل اینکه هنوز راه اندازی نشده است .

منوی Multiply BTC  

 در این بخش که از نام آن تقریبا مشهود است ظاهرا می توان موجودی بیتکوین خود را دو یا چند برابر نمود اما اگر با سایت های مشابه بیتکوین کار کرده باشید متوجه می شوید که این قسمت بخت آزمایی است و به احتمال زیاد سرمایه اولیه نیز از دست خواهد رفت بنابراین فعالیت در این بخش بر عهده و انتخاب خود شماست  .

منوی Exchange  

 این بخش یکی از بخش های جالب و از امکانات سایت فاست پی محسوب می شود به دلیل اینکه در این بخش می توانید رمز ارزها را به راحتی به یکدیگر تبدیل نمایید و این مورد معمولا مورد خواست اکثر کاربران است ، راهی مطمئن برای تبدیل بیتکوین به سایر رمز ارزها و بالعکس ، کافی است رمز ارزهای دلخواه را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید و بعد دکمه Make Exachenge  را بفشارید .

تصویر مرتبط با بخش ایکس چنج و تبادل رمزارزها در فاست پی

منوی  Affiliate  

در این بخش با دریافت کد رفرال و در واقع لینک مختص به خود جهت بازاریابی و همکاری در فروش سایت فاست پی می توانید در توسعه و پیشرفت سایت و درآمد حاصل از فعالیت سایر کابران معرفی شده سهیم باشید ، اگر هم مسابقه ایی بدین منظور در سایت فعال باشد در همین بخش می توانید نتایج و آمار آن را بررسی و مشاهده نمایید .

منوی Advertise  

 در این بخش می توانید گزینه های مختلف برای تبلیغ در سایت فاست پی را مشاهده نمایید از جمله تبلیغ به صورت کلیکی ، بنر و یا لینک اسپانسر  .

منوی API   

 این بخش مربوط به اسناد مرتبط با مدیریت و راه اندازی سایت فاست با اسکریپت اختصاصی فاست پی است .

منوی Help  

 این بخش همانطور که از نام آن پیداست اطلاعاتی مرتبط با فی و کارمزد تراکنش ها ، سوالات متدوال ، ارتباط با پشتیبانی ، گزارش باگ ، آمار سایت و مواردی از این دست ارئه می گردد .

 

منوی حساب کاربری بخش تراکنش 

در سایت فاست پی علاوه بر منوی اصلی سایت که توضیحات آن ارائه شد با کلیک بر روی آیکون حساب خود در سمت راست سایت با منوی دیگری روبرو هستیم جهت تبادلات ارزی و تراکنش های مالی در فاست پی که به معرفی مختصر هریک می پردازیم موارد اکثرا واضح و روشن هستند .

تصویر شماره سه در رابطه با بیت کوین رایگان با faucetpay حساب کاربری مرتبط با بخش تراکنش های مالی

Dashboard  : این قسمت همان  User Dashboard در منوی اصلی سایت است که به معرفی آن پرداخته شده است .

Deposit  : از این بخش جهت واریز به حساب و در واقع دیپوزیت کردن در حساب می توان استفاده کرد .

Withdrawal  : در این قسمت می توانید مبالغ کارکرد و موجودی خود را به حساب های اصلی انتقال دهید حداقل مبالغ و فی را در بخش help  سایت فاست پی قابل مشاهده است .

Direct Transfer  : یکی دیگر از بخش های جالب و امکانات سایت فاست پی امکان انتقال مستقیم موجودی رمزارز به حساب سایر کاربران عضو در این سایت است که می توانید از این بخش تنها با حساب فاست پی برای کاربر دیگری که در سایت فاست پی عضو است مبالغ را انتقال دهید .

Linked Addresses  : در این بخش می بایست جهت فعالیت حساب اصلی خود در بیت کوین ، دوج کوین یا هر رمز ارز دیگر و دلخواه را به حساب خود در فاست پی متصل و به اصطلاح تعریف نمایید .

Power Ups  : در این قسمت می توانید پوینت های خود را مستقیما به ساتوشی یا بیتکوین تبدیل کنید و یا با فشردن دکمه Redeem Points  از آن جهت افزایش درآمد یکی از زیر منو های بخش Earn  و یا افزایش میزان دریافت خود پوینت با درصد دلخواه طی ۲۴ ساعت استفاده کنید .

Account Settings  :  این قسمت مرتبط با تنظیمات حساب از جمله ، ایمیل تغییر پسورد و غیره است .

Log Out  : گزینه خروج از حساب کاربری .

هرگونه سوال یا نظر در باره مطلب مرتبط با حساب Faucet pay  را در قست نظرات همین مطلب درج نمایید ، موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

‫23 دیدگاه ها

 1. سلام چند روزی هستش که نمیتون وارد کیف پول فاست پی خودم بشم در زمان ورود من ربات نیستم رو میزنم و اکی هستش و تایید میشه ولی لاگین رو که میزنم پیام میده مجدد تلاش کنید و وارد کیف پول نمیشه . فیلتر شکنم هم خاموشه.مشکل چیه؟

 2. با سلام آیا میتوان از آی پی ایران در فاست پی حساب باز کرد؟؟ ممنون میشم زود جواب بدید

 3. سلام
  تبلیغاتو چطور باید ببینیم ، تبلیغی باز نمیشه ،
  یعنی وقتی ویوو رو میزنم ی صفحه باز میشه که sing up میزنه ، برای ی برنامه دگ

  1. سلام
   بعد از ثبت نام از بخش کاربری خودتون چند قسمت هست که می تونید فعالیت کنید یکیش قسمت PTC هست جهت دیدن هر تبلیغ اول تست انسان شناسی رو انجام می دین بعد روی لینک آبی کلیک می کنید تا مدت تبلیغ به اتمام برسه ، موفق باشید .

 4. برداشت جدیدی از سایت فاست پی انجام شد این سایت مشکلی ندارد ، با خیال راحت می توانید از این حساب واسط استفاده نمایید ، موفق باشید .

 5. با سلام
  مشکل سایت فاست پی حل شده ، مجدد می توانید از این حساب واسط استفاده نمایید بهتر است حساب لینک شده خود را حذف و مجدد ست نمایید ، موفق باشید .

 6. سلام
  میخواستم بپرسم در faucetpay چطوری میتونم حساب باز کنم که موجودیم در faucet crypto رو در ان منتقل کنم که بعد از ان بتوانم به کیف پولم انتقال دهم ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام
   اول باید حساب اصلی رو در بلاکچین باز کنید بعد طبق مراحل گفته شده در فاست پی حساب اصلی رو به فاست پی متصل کنید ، مراحلش کامل در سایت هست بخونید و انجام بدید ، موفق باشید .

 7. خسته نباشید
  میخواستم بپرسم مثل سایت فاست هاب ,rainساعتی هم داره؟
  اونجا هر ساعت یه مقدار بیت کوین به صورت رندوم پخش میشد
  این جا هم این اپشن هست؟

  1. سلام
   این بخش رو من در سایت ندیدم ، اما با مراجعه روزانه به حسابتون می تونید امتیاز بگیرید و به ساتوشی تبدیل کنید ، همین طور با دیدن تبلیغات روزانه ساتوشی رایگان کسب کنید ، موفق باشید .

  1. سلام
   بله الان امکان ترید به صورت باینری هم به منوها اضاف شده که در زمان معرفی سایت نبود و از این بخش هم میشه با داشتن اطلاعات تکنیکال به کسب درامد پرداخت و بیتکوین ها رو افزایش داد ، موفق باشید .

 8. سلام
  من نمیتونم برداشت بزنم یه مقدار لایت کوین دیپوزیت کردم الان وقتی میخوام ادرس لایت کوین مقصد رو وارد کنم اصلا هیچی نمیشه قابلیت وارد کردن ادرس برام وجود نداره چیار کنم خواهش میکنم کمک کنین

  1. سلام
   ابتدا طبق توضیحاتی که داده شده از لینک زیر آدرس لایت کوین خودتون رو به فاست پی متصل کنید و بعد از بخش Withdraw مبلغ رو به حساب اصلی منتقل کنید ، بایستی دو حساب واریز و برداشت یکی باشند ، اگر هم ارروری داشت بگید چی هست که بشه کمک بیشتری کرد ، موفق باشید .

   https://faucetpay.io/page/user-admin/linked-addresses

 9. سلام میخواستم ولت ثبت نام کنم شما کدام سایت رو پیشنهاد میکنید که امنیت بالا همراه با تبدیل ریال باشه?

  1. سلام
   من ولت های اصلی رو پیشنهاد میکنم که اگه بخش افتتاح حساب های اینترنتی با آدرس زیر رو ببینید مطلب مرتبط با بیت کوین و دوج کوین آموزش داده شده ، برای تبدیل به ریال هم بایستی با صرافی ها کار کنید خود من هم می تونم در این مورد کمک کنم لازم بود از طریق تلگرام در تماس باشید .
   https://e-earn.ir/category/acc/

 10. با سلام
  دوستان گرامی در این سایت بعد از ثبت نام حداقل روزی یکبار لاگین کنید ، میزان Reward Points به صورت تصاعدی بالا میره و بعد می تونید براحتی تبدیل کنید ، موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا