سایت های کلاهبردار یا تعطیل

کسب درآمد دلاری با Gemly

آموزش و معرفی کسب درآمد دلاری با Gemly

آموزش و معرفی کسب درآمد دلاری با Gemly

همراهان گرامی در این بخش از سایت با معرفی و آموزش کسب درآمد دلاری با  gemly در خدمت شما هستیم ، اگر به بازی های آنلاین و مهیج علاقه دارید و در کنار آن می خواهید درآمد هم کسب کنید آن هم به دلار یا یورو این مطلب را با دقت دنبال کنید ، سایت gemly  یک سایت بازی و تبلیغی است که در آن می توانید به کسب درآمد رایگان دلاری بپردازید در این بازی کافی است ثبت نام کنید قهرمان و سربازان خود را به میدان بفرستید هیولاها را بکشید و در ازای آن دلار به دست آورید با آموزش کامل این سایت جذاب با ما همراه باشید ،  نکات و بخش های مهم این سایت به طور کامل و تصویری در ادامه مطلب ارائه خواهد شد .

سایت کلیکی آذرباکس

جهت ثبت نام بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید بعد از ورود به سایت دکمه SIGNUP  را بفشارید با ورود اطلاعات خواسته شده و فعالسازی حساب خود توسط ایمیلی که وارد کرده اید می توانید وارد بازی شوید ، در این سایت به ازای دیدن تبلیغات و همین طور بازی می توانید الماس یا GEM  جمع آوری کنید ، این الماس ها را می توانید به صورت دلار یا یورو و یا روبل تبدیل نموده و به حساب خود منتقل کنید ، همین طور می توانید با الماس های خود سربازان قوی تری خریداری کرده و ارتش بهتری بسازید و در نهایت درآمد بیشتری کسب کنید .

“همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید”


ثبت نام در سایت Gemly


مانیتورینگ :  اسکم ، کلاهبردار و از رده فعالیت خارج  – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


رتبه  سایت : SCAM


تعداد برداشت : 4   تاریخ آخرین برداشت : 1402/5/29   مبلغ کل برداشتی : 0.54 دلار


گفتنی است پرداخت این سایت قبل از معرفی تست شده و این سایت پرداخت دارد بنابراین می توانید با خیال راحت در این سایت فعالیت نمایید توجه کنید که بعد از ثبت نام معادل 100000 الماس یا جم رایگان به عنوان پاداش ثبت نام به حساب شما اهدا می شود که این مورد ممکن است دایمی نباشد پس هر چه سریع تر ثبت نام و حساب خود را فعال نمایید تا بتوانید قهرمانان و سربازان بهتری استخدام کنید و درآمد بهتری داشته باشید .

آموزش تصویری کسب درآمد دلاری با Gemly

 دوستان گرامی سایت  Gemly درای دو منو است یکی منوی مرتبط به بازی و دیگری منوی اصلی که به معرفی بخش های این دو منو و کار هریک می پردازیم ، همانطور که عرض شد با توجه به اینکه با ثبت نام و ورود به حساب خود معادل 100K الماس دریافت می کنید می توانید مستقیما وارد بازی شوید ، پس ابتدا منوی اصلی در بازی می پردازیم و بعد هم منوی اصلی کاربری در سایت جهت جمع آوری بهتر و بیشتر الماس و جم .

 توجه : این نکته رو هم عرض کنم که برای دریافت مبالغ خود به دلار ، یورو و یا روبل روسیه در این سایت به حساب Payeer  نیاز دارید پس اگر تابحال این حساب را نداشته اید از طریق لینک زیر به افتتاح این حساب مالی اقدام کنید .

افتتاح رایگان حساب Payeer

 

معرفی منو و بخش های اصلی بازی در سایت Gemly

با ورود به سایت و زدن دکمه Play وارد بخش بازی در سایت Gemly  می شوید ، بازی در این سایت بسیار ساده است کافی است الماس داشته باشید و قهرمان و سرباز اجیر کنید تا غول ها و هیولاها را از بین ببرند ، ابتدا از بخش زیرین حداقل 5 سرباز اولیه بنام Ancient Ent  را استخدام کنید بر روی دکمه RECRUIT  چند بار کلیک کنید تا این قسمت باز شود سایر سرباز ها و قهرمانان داستان در ادامه همین بخش است که مشخصات هریک و قیمت آنها را  با اسکرول کردن می توانید ببینید .

کسب درآمد دلاری با Gemly

نحوه جمع آوری Gem و تجربه در بازی Gemly 

با خرید 5 سرباز نخست بخش اصلی بازی در دسترس است مطابق تصویر زیر بر روی منوی بالای کلیک کنید و دکمه Collect را بفشارید میزان الماس های جمع آوری شده به همراه تجربه هر مبارزه به حساب شما اضاف می گردد ، در روز می توانید چند نوبت این بازی را انجام دهید و با الماس های جمع شده ارتش قوی تری بسازید ، جهت به دست آوردن الماس بهتر می توانید تبلیغات سایت را مشاهده کنید که در ادامه روش انجام این کار را توضیح خواهم داد ، پس مطلب را تا انتها مطالعه کنید ، افزایش تجربه و سطح کاربری برخی از ویژگی ها را به حساب شما و جنگجویانتان می دهد که در ادامه فعالیت به آنها اشاره خواهم کرد .

کسب درآمد دلاری با Gemly

 

معرفی منو و بخش های کاربری در سایت Gemly

اگر مدتی بازی را انجام دهید و 100 هزار الماس را خرج کنید متوجه می شوید که برای ادامه بازی نیاز به الماس بیشتری دارید از طریق آموزش قسمت پیش رو می توانید حتی بیش از مبلغ پاداش اهدایی و روزانه الماس به دست آورید ، کافی است تبلیغات سایت را مشاهده کنید و فعالیت های درخواستی را انجام دهید ، البته می توانید با  شارژ حساب دلاری خود مستقیما جنگجویان قوی تری در اختیار داشته باشید در ادامه این روش ها توضیح داده شده است .

کسب درآمد دلاری با Gemly

منو یا بخش Main  در سایت Gemly

این قسمت شامل 4 زیر منو به نام های Account  ، Setting  ، Statistics و Support  است که به ترتیب مرتبط با حساب کاربری و اطالاعات حساب شخصی خودتان است ، مثلا تاریخ ثبت نام ، میزان فعالیت سطح کاربری و غیره ،  از بخش تنظیمات می توانید آواتار شخصی خود در بازی را آپلود نمایید ، رمز عبور خود را تغییر دهید و یا تراکنش های خود را ببینید ، بخش بعدی مرتبط با آمار و ارقام کلی سایت هست و همین طور تعداد روزهای آنلاین بودن سایت و بازی در بخش آخر از این منو می توانید به روش های مختلفی در صورت نیاز با پشتیبانی این سایت ارتباط برقرار کنید  .

منو یا بخش Earning  در سایت Gemly

این بخش مهم از سایت Gemly مرتبط است با  کسب درآمد از سایت که به سه روش مجزا با عناوین Website Surfing  ، Global Contest   ، Quests  غیر از بازی  اصلی می توانید  الماس دریافت کنید.

در بخش Website Surfing  روزانه تعداد مناسبی تبلیغات بارگذاری می شود که می توانید از دیدن این تبلیغات الماس های رایگان قابل توجهی جمع آوری کنید ، این تبلیغات مشابه تصویر زیرین هستند که می بایست برای دیدن هر تبلیغ بر روی دکمه WATCH  کلیک کرده و منتظر بمانید تا زمان تبلیغ به پایان برسد در انتها با حل کد کپتچای و تست عدم ربات مبلغ هر تبلیغ همراه با مقداری تجربه به حساب شما اضاف می گردد ، تست به صورت یک عدد است که باید مشابه آن را انتخاب کنید .

در بخش Global Contest  می توانید جایگاه خود را در بین کاربران سایت مشاهده کنید و در مسابقه ماهیانه سایت رتبه خود را محک بزنید ، در این بخش با روش هایی مانند بازاریابی و دیدن تبلیغات و جمع امتیازات رتبه می گیرید ، جایزه نفر اول در حال حاضر معادل 1000 دلار و نفر دوم معادل 500 دلار در نظر گرفته شده است  .

در قسمت Quests هم با انجام ماموریت های خواسته شده می توانید الماس های خوبی را از آن خود کنید ، این بخش هم جذاب و متنوع است مثلا با معرفی دوستان خود به سایت و بازی از 50 هزار تا 2.5 میلیون الماس رایگان بگیرید .

 منو یا بخش Finance  در سایت Gemly

 در این قسمت سه زیر منوی Deposit  ، Withdraw  و Trasactions  وجود دارد که به ترتیب می توانید از این طرق حساب خود را شارژ کنید جهت خرید تبلیغ در سایت که این تبلیغات در بخشی  که گفته شد اضاف می شوند ( با توجه به میزان کابران آنلاین به نظرم سایت خوبی هم می تواند باشد جهت تبلیغات با قیمت مناسب ) و یا بدون معطلی می توانید قهرمانان و سربازان ویژه خریداری کنید ، از بخش Withdraw  هم می توانید درآمد خود را از طریق حساب پی یر به دلار ، یورو و یا روبل برداشت نمایید حداقل میزان برداشت معادل یک دهم یک دلار و یورو و یا 5 روبل روسیه در نظر گرفته شده است ، تا یادم نرفته هم عرض کنم که یک میلیون الماس یا جم معادل یک دلار است .

منو یا بخش For Advertiser  در سایت Gemly

 در این بخش همانطور که اشاره شد می توانید سایت و یا لینک های مورد نظر خود را تبلیغ نمایید جهت اضافه کردن لینک خود می بایست دکمه Add Site  را بفشارید و موارد خواسته شده را پر کنید ،  همان طور که اشاره شد این سایت تعدا کاربران آنلاین زیتدی دارد و رو به رشد است به نظر بنده جهت تبلغات با قیمت کافی مناسب است ، در این سایت بر خلاف سایرین تا تبلیغ به طور درست نمایش داده نشود مبلغ به حساب کاربری اضافه نمی گردد پس تبلغ به احتمال بالا دیده می شود ، در ضمن جهت حل تست انسان شناسی وقت معینی هست که سریعا بایستی جواب داد وگرنه می بایست تبلیغ را مجدد مشاهده کنید .

منو یا بخش Referral  در سایت Gemly

در این بخش از قسمت Affiliate Program  می توانید لینک شخصی خود را کپی کرده و سایت و بازی را به دوستان خود معرفی نمایید و تا 5 درصد نسبت به فعالیت هم تیمی های خود افزایش درآمد داشته باشید ، از سایر بخش های این منو می توانید بنر های متنوع جهت بازاریابی خود و همین طور آمار کار کرد و فعالیت نفرات ارجاعی خود را مشاهده نمایید .

 

منو یا بخش Communication  در سایت Gemly

 در بخش پایانی از منوی اصلی سایت هم می توانید پروفایل شخصی خود را ببینید و یا با دوستان خود از طریق پیام رسان خود سایت گپ و گفتگو داشته باشید .

 سخن پایانی 

در انتها امیدوارم از این سایت و بازی خوب که پتانسیل خوبی دارد را نهایت بهره رو ببرید و اگر سوال یا نظری داشتید حتما مطرح بفرمایید سایر موارد به مرور در بخش نظرات همین پست ارائه و تکمیل خواهد شد  ، موفق و پیروز باشید .

 

نوشته های مشابه

‫17 دیدگاه ها

  1. سلام آقای حسین زاده از جملی خبری نشد چطور میشه پیگیری کرد منشا توکدوم کشوره

  1. سلام
   ممنون این سایت از تتر پشتیبانی نمیکنه باید دلار پی یر تهیه کنید یا روبل پی یر موفق نشدید از طریق تلگرام در تماس باشید .

 1. برداشت زدم میگه که نمی توان از الماس ها برداشت کرد فقط برای خریدن سربازان استفاده می شود

  1. سلام من همین امروز برداشت کردم و واریز شد ، البته ما مقدار کمی هم به سایت واریز داشتیم شاید جهت برداشت نیاز به واریز داشته باشه من ندیدم در قوانینش اما ممکنه ملاک باشه موفق باشید .

 2. با سلام

  برداشت #سوم به دلار ، اتومات و فوری از سایت Gemly به ثبت رسید ، این سایت معتبر است و فعلا در حال پرداخت موفق باشید .

دکمه بازگشت به بالا