افتتاح حساب های اینترنتیسایت های تست شده و فعالسایت های سرمایه گذاریکسب درآمد به بیت کوینکسب درآمد به دلارکسب درآمد به دوج کویننرم افزارهای کسب درآمد

کسب درآمد از نوبیتکس (Nobitex)

آموزش روش های کسب درآمد از نوبیتکس (Nobitex)

در این مقاله به معرفی و آموزش کسب درآمد از نوبیتکس (Nobitex)  خواهیم پرداخت ، حتما تا بحال نام نوبیتکس را شنیده اید و  احتمالا از کاربران متعدد این سایت معتبر هم باشید ، نوبیتکس یک مرکز تبدیل پول و ارزهای دیجیتال است برای ایرانیان گرامی در این صرافی اینترنتی با یک ثبت نام ساده می توانید به تعداد کثیری از رمز ارزهای دیجیتال و الکترونیکی دسترسی داشته باشید و آنها را بخرید و یا بفروش برسانید در این سایت بخش های جالبی وجود دارد که علاوه بر تبدیل پولهای الکترونیکی خود از جمله بیتکوین ، ترون ، دلار تتر و غیره به ریال می توانید از آن به کسب درآمد برسید در ادامه با معرفی این بخش های پر کاربرد از سایت نوبیتکس در خدمت شما خواهیم بود .

 کسب درآمد از نوبیتکس (Nobitex)

 

روش های کسب درآمد از نوبیتکس

در سایت نوبیتکس چندین روش مهم برای کسب درآمد وجود دارد که اگر بخواهیم به صورت کلی به آنها بپردازیم می توان به ترید یا خرید و فروش رمز ارزها ، بخش نوبیفای شامل زیر بخش های استکینگ ، ییلدفارمینگ و استخر های مشارکتی و همین طور بخش مرتبط با دعوت کاربران به نوبیتکس و دریافت پاداش به عنوان بازاریابی اشاره کرد در ادامه مطلب به توضیح کامل تر این بخش ها و سایر قسمت های مهم این سایت جالب می پردازیم . اگر تا این لحظه حساب شخصی خود در نوبیتکس را افتتاح نکرده اید می توانید با استفاده از لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید و تا 5 % ازفعالیت خود را به عنوان پاداش دریافت کنید .

همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید”


ثبت نام در سایت نوبیتکس


 

کسب درآمد از راه ترید ( خرید و فروش ارزهای الکترونیکی )

 همان طور که اشاره شد در صرافی خوب نوبیتکس امکانات زیادی جهت فعالیت و کسب درآمد وجود دارد که از مهمترین این بخش ها می توان به خرید و فروش ارزهای الکترونیکی اشاره کرد با توجه داشته باشید که خرید و فروش رمز ارزهای دلار ، بیت کوین و غیره نیازمند تمرین و ممارست زیاد در این حوزه است و داشتن علمی بنام ترید که توضیحات مفصل آن در این مقاله نمی گنجد اما به عنوان خرید دلار تتر و یا خرید و نگهدار بیت کوین به عنوان پس انداز و سرمایه گذاری کمی طولانی می توانید در این سایت براحتی اقدام کنید البته بعد از گذراندن مراحل احراز هویت که ساده طراحی شده است و سریع .

کسب درآمد از نوبیتکس (Nobitex) با بخش نوبیفای 

 بعد انجام مراحل ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت نوبیتکس با بخشی مواجه می شوید بنام نوبیفای که تقریبا بخش جدیدی از سایت محسوب می شود در این بخش سه قسمت جهت کسب درامد و در واقع افزایش موجودی شما پیشنها شده است بخش اول استیکینگ بخش دوم ییلد فارمینگ و بخش سوم استخر مشارکتی که به ترتیب به توضیح هریک می پردازیم .

 •  کسب درآمد از بخش استیکینگ نوبیتکس

 در بخش Staking   می توانید فقط با نگهداری رمزارزهای مورد علاقه‌تان، با ریسک کم، پاداش کسب کنید و اگر بخواهید بدانید چگونه با ید گفت که  استیکینگ روشی برای کسب عایدی از محل نگه داری ارزها نزد شبکه است. در این روش دارایی رمزارز شما در اختیار شبکه‌‌های با ساختار اجماع اثبات سهام (PoS) قرار می‌‌گیرد تا به استخراج ارزهای جدید کمک کند. در نتیجه این فرآیند، از جانب شبکه، پاداشی به تمام افرادی که در استخراج ارز جدید مشارکت داشتند پرداخت می‌شود و اگر شما در یکی از ارزهایی که در استیکینگ نوبیتکس پشتیبانی می‌‌شوند، به مقدار حداقل میزان استیکینگ، دارایی داشته باشید، امکان استیک کردن را خواهید داشت ، در این  بخش سوالات متداول کاربران و همین طور ارز های قابل استیک و محاسبه گر میزان سود گنجانده شده است .

کسب درآمد از نوبیتکس

 

 • کسب درآمد از بخش ییلدفارمینگ نوبیتکس

در این بخش می توانید از بهترین استراتژی‌های محصولات غیرمتمرکز، پاداش کسب کنید ، در تعریف این روش از درآمد زایی در نوبیتکس می توان گفت که ییلدفارمینگ روشی برای کسب عایدی بر رمزارزهاست. برای این منظور رمزارزها نزد پلتفرم ‌های غیرمتمرکز قرار می­‌گیرند تا از آن­‌ها جهت انجام فعالیت‌­های مختلف در دنیای غیر متمرکز استفاده شود و پاداش به دست آمده از این طریق با دارنده رمزارزها به اشتراک گذاشته شود. در نتیجه علاوه بر گسترش عملیات مالی در دنیای غیر متمرکز، دارایی رمزارزی نیز طی گذر زمان رشد خواهد داشت ، ییلدفارمینگ و استیکینگ هر دو روشی برای کسب پاداش از محل رمزارزها هستند با این تفاوت که استیکینگ صرفا برای ارزهایی است که از مکانیزم اجماع PoS استفاده می ­کنند و تمرکز آن بر افزایش امنیت شبکه است اما ییلد فارمینگ برای تمامی ارزها قابل استفاده بوده و متمرکز بر افزایش عایدی پروتکل‌­های مالی غیر متمرکز (DeFi) است ، در این  بخش نیز سوالات متداول کاربران و همین طور ارز های قابل استیک و محاسبه گر میزان سود گنجانده شده است .

 • کسب درآمد از بخش استخر مشارکت نوبیتکس

در این قسمت می توانید با با مشارکت در تامین نقدینگی استخرهای دارایی، در سود معاملاتی فروش تعهدی شریک شوید  ، در تعریف این بخش می توان گفت استخر مشارکت محلی برای تامین‌ نقدینگی برای قابلیت فروش تعهدی در نوبیتکس است. در واقع موجودی کاربران وکالت‌دهنده در استخر مشارکت تجمیع می‌شود و استخر به‌عنوان واسط آن را بین کاربران وکالت‌گیرنده توزیع می‌کند تا آنها دارایی‌های رمزارزی را در موقعیت‌های فروش تعهدی خود استفاده کنند.

سود مشارکت در این استخرها چند درصد است؟ سود سالانه/ بازده تقریبی (APR) نمایش داده شده در نوبیتکس برای هر استخر به صورت تقریبی است و به صورت تضمین شده نیست . لذا ممکن است سود دریافتی با سود اعلام شده متفاوت باشد. سود هر استخر مبتنی بر عملکرد وکالت گیرندگان در دوره فعالیت استخر حاصل می شود و هیچ گونه سود تضمینی یا از قبل مشخص شده در استخر مشارکت نوبیتکس وجود ندارد. مشارکت عنوان شده همان قرارداد شرعی و قانونی وکالت فروش دارایی و سپس خرید مثل دارایی توسط وکالت گیرنده است.
شما می‌توانید سود تقریبی هر استخر را بر اساس عملکرد وکالت گیرندگان تا روز قبل در صفحه استخرهای مشارکت شده مشاهده کنید  سود محاسبه شده تقریبی از سود استخر با توجه به فعالیت‌های اخیر استخر است. با توجه به امکان تغییر نرخ سود به صورت روزانه، سود دریافتی ممکن است با مقدار نمایش داده شده در محاسبه‌گر متفاوت باشد.

کسب درآمد از نوبیتکس (Nobitex) از طریق معرفی به دوستان

در این بخش می توانید از طریق ثبت نام دوستان و آشنایان خود به صورت مادام از پاداش معرفی و در واقع بازاریابی نوبیتکس شریک شوید و تا 30 % از کارمزد سهم شما خواهد بود از معاملات دوستان که این میزان قابل تغییر توسط شماست می توانید بخشی از این مبلغ را به دوستان خود برگشت دهید .

کسب بیت کوین رایگان در نوبیتکس

توجه : در زمان نگارش این مطلب علاوه بر درصد های بالا جایزه ای ویژه ایی به صورت بیت کوین برای نفرات ارجاعی در نظر گرفته شده است که برای دریافت این جایزه می بایست نفر معرفی شده احراز هویت سطح یک را انجام داده باشد این مرحله 5 دقیقه بیشتر زمان نیاز ندارد .

همراهان گرامی در این پست سعی شد به اهم موارد مرتبط با کسب درآمد از نوبیتکس ( Nobitex) بپردازیم سایت نوبیتکس بخش های متنوعی دارد که از آن می توانید برای ایجاد اکثر رمز ارزهای دیجیتال تنها با یک کلیک ساده بپردازید و یا مبالغی را به عنوان پس انداز سرمایه گذاری کنید توصیه می کنیم از این سایت خوب استفاده کنید اما توجه داشته باشید همانند همه سایت های معرفی شده تاکنون و طبق قوانین سایت مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران مسئولیت قبول و استفاده از سایت نوبیتکس برعهده خود شماست  ، اگر سوالی داشتید حتما در بخش نظرات همین مطلب درج بفرمایید ، موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. من خیلی وقت است که در آن ثبت نام کردم ولی هیچ وقت رمزارزی رابه این صرافی منتقل یا…نکرده ام ،من برای خرید و فروش تتراین صرافی رادوست دارم ،چون الان اگر بخواهم مثلاً آی دوج راانتقال بدم ازاین ارزپشتیبانی نمی‌کنه و فقط ارزهای خودصرافی که براساس ذهنیت هرصرافی مهم هستند لیست می‌کنه درصورتیکه این میم کوین زیبا هم همچون دوج وشیبا یک‌مرتبه و ناگهانی منفجر شده و….
   حیف نیست این صرافی معروف در ایران عزیز چنین رمزارزهای آینده داری که خودبران صحه گذاشته لیست نکنه تاوقتی شروع به پامپ می‌کنه ؟؟
   حالا کاری ندارم به این که تعداد سکه انتقالی چقدر است مهم لیست کردن آن است
   موفق و سربلند باشید

   1. سلام
    نوبیتکس تنها یکی از سایت های صرافی است که معرفی شده و با توجه به قدمت اعتبارش بالاست بزودی سایر صرافی ها هم معرفی می شوند که می تونید از آنها هم استفاده کنید ، موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا