سایت های تست شده و فعالسایت های سرمایه گذاریسایت های کلیکی خارجیکسب درآمد به بیت کویننرم افزارهای کسب درآمد

درآمد از مشاهده تبلیغات با Ojooo

آموزش کسب درآمد از مشاهده تبلیغات با Ojooo

سایت ojooo  بدون شک یکی از با سابقه ترین و بهترین سایت های کسب درآمد در ازای دیدن و مشاهده تبلیغات است که از سال ۲۰۱۳ کار خود را در کشور آلمان آغاز و همچنان در این زمینه معتبر و در حال فعالیت است .

سایت کلیکی و خارجی  ojooo wad با توجه به مزایای خوب خود می تواند گزینه ایده عالی برای کسب درآمد اینترنتی محسوب شود که از جمله این مزایا می توان به تعداد تبلیغات مناسب روزانه ، رنک و رتبه عالی در بین بسیاری از سایت های کلیکی خارجی ، شرایط  آپگرید و ارتقا حساب کاربری با قیمت مناسب جهت استفاده از ویژگی های خاص مانند دریافت زیر مجموعه مستقیم به صورت نامحدود ، حداقل میزان قابل برداشت ۲ دلاری و پرداخت به بیت کوین اشاره کرد .

جهت ثبت نام در سایت کافی است بر روی لینک زیرین کلیک کرده و بعد از فشردن دکمه  سبز رنگ !SIGNUP  با ورود اطلاعات اولیه همانند نام کاربری ، ایمیل ، حل کد کپتچا جهت تست تشخیص عدم ربات گوگل و در انتها پذیرفتن قوانین سایت (Terms of Service agreement) با کلیک بر روی دکمه Register  مراحل ثبت نام اولیه را به پایان برسانید .

در ادامه این مطلب موارد و بخش های مهم سایت اوجو واد و نحوه فعالیت در این سایت خارجی و معتبر به صورت تصویری ارائه خواهد شد ، با ما همراه باشید و ادامه مطلب را از دست ندهید .

” همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید”


ثبت نام در سایت OJOOO


مانیتورینگ : در حال پرداخت – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


رتبه  سایت :  امید بخش  


تعداد برداشت :  ۱۰  تاریخ آخرین برداشت : ۱۴۰۰/۶/۲۱    مبلغ کل برداشتی :  ۴۳ دلار


آموزش تصویری سایت  Ojooo wad به همراه نکات مهم این سایت در ادامه مطلب

درآمد از مشاهده تبلیغات با Ojooo با معرفی قسمت های پر کاربرد

بعد از تایید ایمیل و پایان مراحل ثبت نام اولیه در سایت ojooo  با ورود به حساب کاربری خود از طریق منوی Login  با دو منو روبرو خواهید شد که به بررسی این منو ها و زیر منوهای آن می پردازیم .

قسمت نخست منوی اصلی سایت ojooo

در تصویر زیر منوی اصلی سایت  ojooo را مشاهده می کنید شامل چهار بخش که به توضیح و معرفی هر قسمت می پردازیم .

بخش Paid To Click ads  

 در این بخش همانگونه که از نام آن هویداست با مشاهده تبلیغات می توانید به کسب درآمد بپردازید ، تعداد تبلیغات مدت زمان هر تبلیغ و مبلغ عایدی آن برای هر تبلیغ مشخص است ، این تبلیغات روزانه قابل دیدن هستند و بایستی جهت کسب درآمد از زیر مجموعه های خود در آینده تبلیغات خود را مشاهده نمایید .

بعد از دیدن هر تبلیغ یک نوار زمانی مطابق تصویر زیر پر می شود و مبلغ تبلیغ به حساب شما اضاف می گردد .

بخش Offers

 این بخش شامل آفرها و در واقع فعالیت درخواستی سایت است اما معمولا بخش های آفر با ای پی ایران دچار تضاد هستند اما اگر به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارید می توانید مواردی را بیابید که با انجام آن به درآمد بیشتر برسید ، مواردی همچون شیر یا خط ، بازی با سکه و تبادل ترافیک اتوماتیک هم در این قسمت گنجانده شده که می تواند برای مدیران وبلاگ و وبسایت جهت دریافت ترافیک رایگان از این سایت معتبر قابل توجه باشد .

 بخش Advertise  

 اگر قصد تبلیغات در سایت Ojooo  را دارید می توانید از این بخش تبلیغات مورد نظر خود را سفارش دهید .

بخش Forum

 انجمن سایت اجووو و فعالیت های مرتبط با آن را می توانید در این بخش مشاهده کنید ، ایرانیان عزیز هم به صورت پراکنده در این بخش حضور دارند .

قسمت دوم منوی کاربری سایت Ojooo

در تصویر زیر منوی سمت چپ و در واقع منوی کاربری سایت  ojooo را مشاهده می کنید که شامل نه بخش است و به توضیح هر قسمت می پردازیم .

بخش Affiliate Program

 این بخش توضیح دهنده این موضوع است که با پیشنهاد فضای تبلیغاتی سایت ojooo  به دیگران از طرق مختلف می توانید تا ۳۰ درصد درآمد بیشتری را تجربه کنید ، در ادامه به این مورد بیشتر اشاره خواهد شد .

بخش Puzzle

 شاید این قسمت را بتوان وجه تمایز سایت  ojooo با دیگر سایت های کلیکی دانست در این بخش جذاب می توانید با جمع آوری تیکه های پازل و چیدن آنها به محصولی دست پیدا کنید که مشخصات آن را در صفحه اول پروفایل خود می بینید ، همین طور سوابق مسابقات و جوایز قبلی وصول شده را مشاهده نمایید .

بخش Referral Tools  

 در این بخش ابزار لازم جهت جذب زیر مجموعه در اختیار شماست همچون انواع بنر و لینک بازرایابی مختص به شما که بایستی از این ابزارها به صورت مفید استفاده نمایید ، لینک موجود در کادر اول با نوشته  :Your reflink is  لینک اختصاصی شماست .

بخش Advertising  

 این بخش به منظور خرید و ایجاد انواع مختلف تبلیغات در سایت Ojooo است .

بخش Settings  

تنظیمات شخصی ، تنظیمات مرتبط با انجمن ، تصویر پروفایل ، تغییر پسورد را می توانید از این بخش مدیریت کنید .

بخش Referrals

 در این بخش می توانید به اطلاعات و آمار های رفرال و زیر مجموعه های خود جهت مدیریت بهتر دسترسی داشته باشید اعم از زیر مجموعه مستقیم جذب شده و یا زیر مجموعه های اجاره ای از سایت ojooo .

بخش Purchase  

 در این بخش از سایت ojooo  می توانید خرید کنید ، صورت حساب و موجودی بالانس خرید خود را هم ببینید ، خرید عضویت جهت ارتقا حساب کاربری ، خرید زیر مجموعه و اجاره زیر مجموعه در این بخش انجام می شود .

 بخش History  

 در این قسمت تاریخچه تمامیه فعالیت های شما در سایت ojooo  در دسترس خواهد بود .

بخش Cash Out funds  

 در این بخش می توانید مبالغ کار کرد خود را به حساب اصلی خود در بیت کوین منتقل نمایید و برای بار نخست و عضویت عادی این مبلغ معادل دو دلار است ،  توجه داشته باشید اگر از حساب بیت کوین در payeer  استفاده می کنید حداقل مبلغ تعریف شده در پی یر برای بیت کوین ۰٫۰۰۱ btc  است .

سخن آخر و چند نکته مهم و کاربردی در سایت ojooo

۱ – در سایت معتبر ojooo می توانید با خیال راحت تری نسبت به سایر سایت ها فعالیت کنید و برنامه ریزی نمایید هر چند که ضمانت صد درصدی برای هیچ سایتی در کل شبکه اینترنت متصور نیست .

۲ – در سایت اجوو براحتی می توانید با هزینه ماهیانه ۲ دلار تا بیشمار زیر مجموعه مستقیم جذب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید .

۳ – سعی کنید روزانه تبلیغات خود را مشاهده کنید و بعد سعی کنید از طریق شبکه های اجتماعی جذب زیر مجموعه فعال داشته باشید تا به درآمد مطلوب برسید ، اگر خودتان در مشاهده تبلیغات کوتاهی کنید نباید از زیر مجموعه های خود انتظار داشته باشید .

۴ – در سایت ojooo می توانید سه نوع عضویت را خریداری کنید که حداقل آن برای فعالیت جدی Economy Lite  است خصوصا اگر صاحب رسانه هستید و می توانید نفرات مناسبی را جذب نمایید ، توصیه می کنیم از همان ابتدا حساب خود را ارتقا دهید .

۵ – باز زدن کلید Prolong your status automatically در بخش خرید و آپگرید عضویت ، به صورت خودکار عضویت شما بعد از اتمام دوره تمدید میگردد .

۶ – در سایت Ojooo هر کریدت ، امتیاز یا اعتبار برابر با یک دلار است  (Credits 1  = ۱$)

۷ – برای برداشت از سایت Ojooo در عضویت عادی می بایست ۱۰۰ تبلیغ را ببینید و به حداقل میزان ۲ دلار برای بار اول و برای دفعات بعد حداقل ۶ دلار برسید .

۸ – سایت ojooo به شدت مخالف مولتی اکانت یا چند حساب کاربری است پس در این سایت فقط یک حساب کاربری ایجاد کنید وگرنه همه حساب های شما مسدود خواهند شد .

نکات قابل توجه در مورد سایت ojooo به مرور به این مطلب اضاف میگردد ، امیدواریم شما هم در قالب نظرات تجربیات خود از این سایت را با ما در میان بگذارید .

موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

‫49 دیدگاه ها

 1. سلام ببخشید چگونه متوجه شبم ک پوینت هایی ک از وانااد و اوجو ترو از طریق دانلود اپلیکشن اینا بدست مباد کجا دیده میشه من ی اپ دانلود کردم اما هیچ پوینتی اضافه نشده

  1. سلام
   رفرال مستقیم رو به نظرم فقط از طریق لینک خودتون می تونید بدست بیارید و این سایت فروش رفرال مستقیم و دایمی نداره می تونید به ازای ۲۰ سنت یک رفرال رو به مدت یکماه اجاره کنید ، موفق باشید .

 2. سلام چرا وقتی بر روی تبلیغات کلیک میکنم ، از ۳۰ ثانیه چیزی کم نمیکنه، هم بدون فیلترشکن امتحان کردم هم با فیلترشکن

 3. سلام. آیا درصورت ارتقا حساب از استاندارد بهeconomy lite تعداد تبلیغات روزانه بیشتر میشه؟؟

  1. سلام
   بله تبلیغات ویژه اضاف میشه البته تعدادش خیلی بالا نیست حساب Economy Lite میزان زیر مجموعه مستقیم رو بالا میبره و از این بابت خوبه ، موفق باشید .

 4. سلام
  از راهنمایی هاتون ممنونم ، تو این سایت ثبت نام کردم . منتها یه سوال داشتم : کیف پول من در سایت ایرانی nobitex هست آیا در برداشت پول از این سایت به مشکل بر نمی خورم ؟ یا بطور خلاصه بگم اگه کیف پول بیت کوین در nobitex را بدم آیا ذرآمدم واریز میشه یا نه ؟

  1. سلام
   نمیشه گفت چون زیر مجموعه ها واقعی هستند و ممکنه کلیک نکنن یا همه خوب کلیک کنند بهتره با کم تست کنید اگر این روش مد نظرتونه بعد افزایش بدید .

 5. سلام دوستان. من یه لیستی رو دیدم که سایتهای کلیکی اسکم رو نوشته بود. اسم سایتojoo هم بود!!!!؟؟؟ آیا واقعا” اوجوو اسکم شده؟؟

  1. سلام
   سایت اوجوو تا این لحظه در حال پرداخت است و مشکلی ندارد جهت اطمینان و فعالیت بتازگی هم درخواست برداشتی ثبت کردیم می تونید منتظر باشید و پیگیری کنید تا پرداخت که اطلاع رسانی میشه ، موفق باشید .

 6. با ســــــلام و وقت بخیر . لطفا راهنـــــــــــــماییم کنید. من الان ۱۵۴۸ تا زیر مجموعه اجاره ای دارم که روزی ۱۱ دلار میده حالا واسه تمدید اجاره روزانه ۱۱٫۴۵ دلار میخواد (تو قسمت autopay) این خیلی زیاد لطفا راهنماییم کنید.این جریانش چیه اگه اینطوری باشه به مرور زمان نه نتها نمیتونم به زیرمجموعه هام اضافه کنم بلکه از دستتشون میدم. با تشــــــــــــــــــــــــــــــکر

  1. سلام
   وقت شما هم بخیر
   برای رفرال های اجاره ایی به نظرم باید یه مدت زیر نظر داشته باشی و اونهایی که ضریب خوبی دارند و در واقع میانگین کلیک روزانه خوبی دارند رو نگه داشت و بقیه رو عوض کرد در غیر این صورت ممکنه سود دهی نداشته باشند بنده با رافرال مستقیم بیشتر کار میکنم ، رفرال های اجاره ایی رو باید دایم زیر نظر داشت ، موفق باشید .

 7. با سلام و خسته نباشـــید
  یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید .
  من درخواست برداشت پول دادم (بیت کوین) از قسمت cash out funds ، فقط چند روز طـــول میکشه برداشت انجام بشه؟؟؟???
  با تشکـــــر

 8. با سلام و وقت بخیر
  ممنون بابت پاسخگوییتون
  یه سوال داشتم : من تو سایت نمی تونم ویدیو های ۳۰ ثانیه ای رو پلی کنم ؛ یعنی وقتی رو تبلیغات کلیک می کنم صفحه که باز میشه میگه باید تا ۳۰ ثــــانیه کلیپ رو نگاه کنید که واسه من صفحه سفید میاد دکمه پلی نداره ؛ دوستم با فیلتر شکن رفته بود که تونست پلی کنه . ممنون میشم راهنماییم کنید . با سپــــــــــــــاس

  1. دیپوزیت به معنای واریز به حساب سایته و می تونه موارد مصرفش متفاوت باشه از خرید تبلیغ گرفته تا خرید یا اجاره رفرال …. موفق باشید .

 9. با سلام
  لطفاً راهنماییم کنید
  آیا سایت ojooo اسکــم شده یا نه ؟
  آیا پرداختی داره درحال حاظر یعنی ۲۸آبان ۹۹

 10. سلام
  ببخشید زیر مجموعه مستقیم قابل خرید هست؟
  اگه باشه به نظرتون ارزش خرید داره؟ منظورم اینه که با کلیک های خودم و رفرال ها درآمد مناسبی به دست میاد؟

  1. سلام
   فکر نکنم زیر مجموعه مستقیم رو بشه خریداری کرد ، اما اجاره می تونید داشته باشید ، اگر زیر مجموعه فعال جذب کنید حتما سود خواهد داشت ، موفق باشید .

 11. سلام. ببخشیدحساب من در سطح استاندارد هست که با کلیک در حال حاضر ۰/۵ دلار در قسمت current balance نمایش داده میشه. مشکل اینجاست که هنگام اجاره رفرال خطا میده و میگه purchase balance صفر هست. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام
   مبلغ رو از لینک Add Fund از موجودی جاری یا Current Balance به حساب قابل خرید یعنی Purchase Balance منتقل کنید بعد می تونید خرید رو انجام بدید ، موفق باشید .

  1. سلام
   در این سایت مبالغ به دلار نمایش داده میشه نه ساتوشی اما به بیتکوین پرداخت ها انجام میشه ، هر امتیاز در این سایت معادل با یک دلاره که در داشبورد می تونید ببینید .

 12. سلام خسته نباشید ببخشید چ مقدار از سایت برداشت کردین و با چند زیر مجموعه و در مقطع چ زمانی

  1. سلام
   ممنون
   مقدار برداشت از سایت که در وضعیت سایت مشخصه و بروز میشه ، مقطع زمانی هم باز مشخصه شروع فعالیت رسمی از زمان نگارش همین مطلب بوده تعداد زیر مجموعه هم الان بالای صد تاست اما چه مقدارشون فعالیه دقیق نمیدونم باید مجدد نگاه کنم ، اما در کل شما تلاش خودت رو بکن چون ممکنه بهتر باشی ، این سایت پتانسیل خوبی براری فعالیت داره ، موفق باشید .

 13. با سلام
  برداشت نخست با موفقیت از سایت Ojooo به ثبت رسید ، این سایت با توجه به سابقه بالای خود جهت فعالیت بسیار معتبر است ، موفق باشید .

 14. با سلام
  دوستان عزیز
  مسابقه زیر مجموعه گیری سایت Ojooo با جوایز ۷۰۰ دلاری از این ماه (اکتبر ۲۰۲۰) شروع شده ، شرایط جهت امتیاز گیری و همین طور موارد تقلب رو می تونید از سایت مشاهده نمایید ، موفق باشید .

 15. سلام. ممنون بابت معرفی سایت ojooo. یه سوال داشتم. اگه با آی پی ایران ثبت نام کرده باشیم و زیر مجموعه های زیادی هم جذب کرده باشیم و بعد از یه مدت از ایران مهاجرت کنیم، با توجه به تغییر آی پی، باز هم میتونیم با همون اکانت قبلی فعالیت کنیم؟

  1. سلام
   خواهش میکنم ، فکر نکنم این مورد مشکلی پیش بیاره خود سایتها متوجه استفاده از آی پی واقعی یا وی پی ان هستند و این مورد با ارسال یه تیکت به پشتیبانی سایت ojooo قابله حله معمولا ، موفق باشید .

 16. با سلام
  سایت Ojooo علاوه بر بیت کوین از اتریوم هم پشتیبانی می کند و دوستانی که از حساب اتریوم استفاده می کنند هم می توانند در این سایت فعالیت داشته باشند ، یکی از دلایل معرفی نکردن این سایت تا این لحظه پشتیبانی نکردن از سیستم های مالی بدون دردسر برای ایرانیان عزیز جهت برداشت بوده که این مورد با پشتیبانی از بیتکوین و اتریوم برطرف شده است ، موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا