اخبار و نکات کسب درآمدمتفرقه کسب درآمد اینترنتی

افتتاح انجمن تخصصی کسب درآمد در ایران

انجمن تخصصی کسب درآمد

انجمن تخصصی کسب درآمد

با سلام خدمت تمامی دوستداران کسب درآمد بخصوص کسب درآمد از اینترنت ، امروز خبر خوشی برای شما داریم همانطور که وعده داده بودیم انجمن کسب درآمد از اینترنت را راه اندازی کردیم تا مکانی باشد برای تبادل اطلاعات و ارتباط با همه دوستداران و متخصصین کسب درآمد از اینتنرت در ایران.

با توجه به نبود مکان حرفه ای برای این مبحث در حال رشد گروه مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران بر آن شد تا تالاری گفتگو برای تمامیه موضوعات مربوط به کسب و کار را ،راه اندازی کند.

امیدواریم از این مکان هم جهت کسب و کار خود بویژه کسب و کار اینترنتی بهره لازم را ببریم و بتوانیم در این صنعت بزرگ پیشرفت کنیم از تمامیه دوستداران ، صاحب نظران و متخصصین کسب درآمد دعوت می گردد در این مکان فعالیت نمایند  تا به رشد این صنعت کمک کنند.

دلیل انجمن تخصصی کسب درآمد 

وجود نبود چنین مکانی با این تمرکز در اینترنت ایران باعث عدم تمرکز اطلاعات در این زمینه گشته و این امر موجبات کلاهبرداری عده ایی سود جو جهت فروختن سی دی های کم کیفیت به عنوان راه اندازی و آموزش کسب و کار اینترنتی بوجود آورده است این مکان بهترین مکان برای ارائه رایگان و آموزش کسب و کار اینترنتی خواهد بود به حول و قوه الهی و به کمک تمامیه دوستان ، سعی شده به تمامیه قسمت هایی که  می شود در ایران به طور قانونی از اینترنت کسب درآمد کرد پرداخته شود.

ان شاءالله با کمک همکاری شما عزیزان تمامیه قسمت ها تکمیل شده و به نتیجه مطلوب خواهند رسید ، از کلیه دوستانی که در زمینه کسب درآمد در اینترنت سوابقی دارند درخواست داریم به توسعه این فروم تخصصی بیفزایند تا راه کاری باشد برای تازه واردین به این عرصه تا گول افکار و تبلیغات عوامفریبانه را نخورده و به بیراهه نروند .

تالار گفتگو تازه تاسیس و نو پاست و برای شکل گرفتن به همکاری و زمان نیاز دارد با عضو شدن و پست دادن در قسمت های مختلف می توانید به تسریع روند تکامل این تالار تخصصی کمک کنید . موفق باشید .

//\\برای مشاهده و عضویت در این انجمن کیلیک نمایید//\\

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا