اخبار و نکات کسب درآمدسایت های کلاهبردار یا تعطیل

سرمایه گذاری بیت کوین با XSinergia

توجه : دوستان گرامی فعالیت و سرمایه گذاری بیت کوین با XSinergia سایت سینرژیا – Xsinergia متاسفانه در هاله ایی از ابهام قرار دارد تا اطلاع ثانوی در این سایت فعالیت و سرمایه گذاری نداشته باشید .

آموزش سرمایه گذاری بیت کوین با XSinergia

سرمایه گذاری بیت کوین چرا ؟ اگر به طور خلاصه بخواهیم به این پرسش پاسخ دهیم باید بگوییم  که به جرات می توان گفت بیت کوین به عنوان پادشاه کریپتوکارنسی ها تنها رمز ارزیست که سرمایه گذاری مدیریت شده در آن هیچ گاه به ضرر شما تمام نمی شود و از زمان پیدایش ، قیمت و ارزش آن پیوسته رو به افزایش بوده و هست .

سایت کلیکی آذرباکس

سرمایه گذاری بیت کوین با XSinergia

 

چرا سرمایه گذاری بیت کوین با XSinergia

این نکته که سرمایه گذاری در همه زمینه ها و به هر طریق دارای ریسک است و در صورت تمایل به فعالیت بایستی طبق قوانین سایت این ریسک را پذیرفت یک واقعیت است و به نظر بنده در بهترین حالت ریسک سرمایه گذاری اینترنتی در هر زمینه ایی ۵۰ – ۵۰ است و تنها می توان با اتخاذ قوانین و روشهایی این ریسک را کاهش داد که در ادامه چگونگی کاهش و مدیریت این ریسک بر اساس یک استراتژی خاص عرض خواهد شد .

اما چرا سایت Xsinergia ؟ سایت سینرژیا با توجه به برنامه های اعلام شده خود جهت درآمد زایی که لینک برخی از این پروژه ها را در صورت ثبت نام در پنل شخصی خود می توانید مشاهده و دنبال کنید مانند ربات ترید اتوماتیک موسوم به ربات اربیتراژ و پروژه های مرتبط با هتل داری  و تراولینگ ، همین طور سیستم جالب و جداگانه سود دهی ، هم به صورت مستقیم و هم به صورت نتورک مارکتینگ باینری و در واقع بازاریابی شبکه ایی می تواند نسبت به سایر سایت های مشابه گزینه بهتری برای سرمایه گذاری بیت کوین باشد .

” اگر تا این لحظه در کریپتو کارنسی بیت کوین حسابی ندارید بیش از این از غافله عقب نمانید و مطلب مرتبط با باز کردن حساب بیت کوین را مطالعه نمایید “

نحوه کسب درآمد و سرمایه گذاری بیت کوین در سینرژیا

همانطور که پیش تر اشاره شد در سایت Xsinergia به دو روش کلی می توان کسب درآمد دلاری و به بیت کوین را تجربه کرد و در صورت استفاده از هر دو روش در کنار هم می توانید سرمایه خود را چندین برابر کنید .

 با سرمایه گذاری هر پلن تا رسیدن به ۲۰۰ % مبلغ آن پلن ، روزانه سود ۱ تا ۳ درصدی به حساب شما تعلق می گیرد که با رسیدن به حد نصاب پنجاه دلار می توانید آن را مستقیما به حساب اصلی بیت کوین خود منتقل نمایید .

 در روش دوم از طریق نتورک مارکتینگ و بازاریابی شبکه ایی به صورت یونی لول و باینری با معرفی سایت به دوستان خود می توانید سود حاصل از بازاریابی و مجموعه خود را دریافت کنید که این سود بدین شکل محاسبه می شود

 در یونی لول فقط از لول یک به ازای فعال کردن هر بار پکیج از ۶ % تا ۱۰ % متغیر نسبت به مبلغ پکیج و در پورسانت باینری  ۱۰ % شاخه سبک تر از نظر حجم فروش به شما اختصاص می یابد ، پس اگر توانایی جذب نفرات را هم نداشته باشید برخلاف بسیاری از سیستم های بازاریابی شبکه ایی کنونی مبلغ سرمایه گذاری اولیه خود را از دست نمی دهید و اگر هم که نتورکرید و توانایی ایجاد شبکه دارید و ذاتا بازاریاب هستید که خوش بحالتان .

نکته مهم و  قابل تامل

بیت کوین  آنقدر فراگیر شده است که در اکثر صرافی های وطنی براحتی می توانید آن را با ریال مبادله کنید ، باز  اگر برای شارژ حساب بیت کوین خود به مشکل برخوردید از طریق تلگرام یا ایمیل بنده در تماس باشید ، ثبت نام در سایت رایگان است اما جهت کسب درآمد می بایست حداقل یک پلن را فعال نمایید . موفق و پیروز باشید .

توجه : زبان پیش فرض سایت سنرژیا اسپانیایی است هنگام ثبت نام دقت کنید با آی پی ایران و انتخاب کشور ایران ثبت نام کنید تا زبان سایت انگلیسی شود .

 “می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید “


ثبت نام در سایت Xsinergia


میزان سرمایه گذاری ما : ۱۰۰ دلار


مانیتورینگ : اسکم ، کلاهبردار و از رده خارج – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


تعداد برداشت  : –  تاریخ آخرین برداشت : –   مبلغ کل برداشتی  : –  دلار


در ادامه این مطلب یک استراتژی خاص و نکات مهمی جهت ادامه فعالیت ارائه می گردد ، بنابراین ادامه مطلب را حتما مطالعه و پیوسته نظرات را دنبال نمایید باعث خوشحالیست اگر تجربه خود را نیز با ما به اشتراک بگذارید ، خرسندیم که همچون سابق با تست عملکرد و مانیتورینگ سایت های کسب درآمد با ما همراه هستید .

 

درآمد سایت سینرژیا از طریق سرمایه گذاری بیت کوین چگونه است ؟

سایت سینرژیا به ازای هر بار فعال کردن پکیج ۱۵ دلار سود خالص به همراه دارد ، ۶ درصد کمسیون از هر برداشت و روزانه ۲ درصد از سود کلی و پنج درصدی ربات اربیتراژ درآمدی است که به دوام سایت کمک شایانی می کند ، گفتنی است که ربات اربیتراژ از طریق اختلاف قیمت بین صرافی های معتبر مانند باینانس ، بیترکس و غیره به طور اتوماتیک در حال سود دهی است و سایت سینرژیا بر اساس عملکرد این ربات سود کاربران خود را تضمین می کند .

استراتژی فعالیت و سرمایه گذاری بیت کوین در Xsinergia

سایت سینرژیا یک سایت سرمایه گذاری اینترنتی با ارز بیت کوین و به دلار است که پلن های متنوعی از صد دلار تا پنجاه هزار دلار را می توان در آن سرمایه گذاری کرد اما در جهت کاهش و مدیریت ریسک سرمایه گذاری در حال حاضر ما سیاست سرمایه گذاری حداقلی یعنی فقط صد دلار را در این سایت پیش خواهیم گرفت پس تنها یکبار و فقط صد دلار سرمایه گذاری خواهیم کرد و در صورت گرفتن جواب و فید بک مناسب می توانیم این روند را ارتقا و بهبود ببخشیم ، با ما همراه باشید .

 

نحوه خرید محصول و فعال سازی پلن در Xsinergia

بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود مسیر زیر را جهت خرید و فعالسازی پلن جهت سرمایه گذاری و شروع کسب درآمد دنبال کنید ، توجه داشته باشید در مرحله ماقبل آخر (Bitcoin) مبلغ دقیق به بیتکوین و شماره حساب بیت کوین جهت واریز مشخص می گردد که می بایست مبلغ را دقیق و به همان شماره حساب تعیین شده واریز نمایید .

Store-> Choose your Product -> Buy -> Check Out -> Check Out-> Perform Payment – > Bitcoin – > My Request

 

نحوه ایجاد شبکه و افزایش درآمد از سایت Xsinergia

بزودی …

 

حرف آخر

دوستان گرامی هر چند سایت سینرژیا ریسک پایین تری نسبت به سایت های مشابه دارد و با برنامه تر به نظر می رسد اما سرمایه گذاری بدون پذیرفتن ریسک مفهومی نداشته و ندارد پس به عنوان حرف آخر اگر مبلغ حداقلی و صد دلار لازم برای شروع فعالیت در این سایت کوچکترین خدشه ایی به روال زندگی شما وارد می کند از این مطلب چشم پوشی و از سایر روش های معرفی شده در سایت جهت کسب درآمد رایگان از اینترنت استفاده نمایید و دوستانی هم که مصمم به شروع فعالیت در این سایت هستند و به راهنمایی بیشتری نیاز دارند می توانند از طریق تلگرام بنده با آی دی mehdihosseinzade@  در تماس باشند . پیروزی شما را خواستاریم .

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

 1. توجه : دوستان گرامی فعالیت سایت سینرژیا – Xsinergia متاسفانه در هاله ایی از ابهام قرار دارد تا اطلاع ثانوی در این سایت فعالیت و سرمایه گذاری نداشته باشید .

 2. با سلام
  دوستان گرامی متاسفانه ، شایدم خوشبختانه سایت سینرژیا فیلتر شده و برای ثبت نام بایستی از فیلتر شکن استفاده کنید کشور رو هنگام ثبت نام ایران ثبت کنید حالا با هر آی پی یا وی پی ان .
  دوستانی هم که ثبت نام و پلن رو فعال کردند جهت ادامه فعالیت بهتره با بنده از طریق ایمیل یا تلگرام تماس بگیرند ، موفق باشید .

 3. دوستان گرامی با توجه به نوسانات بیت کوین و اعلام سایت سینرژیا مقدار برداشت بیت کوین برای بسته های ۱۰۰ ، ۳۰۰ و ۵۰۰ دلاری در حال حاضر معادل ۰٫۰۰۶۸ BTC تنظیم شده است که هر جمعه پرداخت می شود . موفق باشید .

 4. دوستانی که مصمم به شروع فعالیت در این سایت هستند و به راهنمایی بیشتری نیاز دارند می توانند از طریق تلگرام بنده با آی دی mehdihosseinzade@ و یا ایمیل [email protected] در تماس باشند . موفق باشید .

 5. نحوه خرید محصول و فعال سازی پلن در Xsinergia
  بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود مسیر زیر را جهت خرید و فعالسازی پلن جهت سرمایه گذاری و شروع کسب درآمد دنبال کنید ، توجه داشته باشید در مرحله ماقبل آخر (Bitcoin) مبلغ دقیق به بیتکوین و شماره حساب بیت کوین جهت واریز مشخص می گردد که می بایست مبلغ را دقیق و به همان شماره حساب تعیین شده واریز نمایید .

  Store-> Choose your Product -> Buy -> Check Out -> Check Out-> Perform Payment – > Bitcoin – > My Request

 6. با سلام
  دوستان گرامی اطلاعات ثبت نام رو حتما به دقت و درست وارد کنید تا زمانی که لازم شد بشه کمک کرد در ضمن برای راهنمایی بیشتر در مورد این سایت حتما عضو گروه کسب درآمد از اینترنت شوید مطالب بروز در گروه ارائه خواهد شد .
  لینک توضیحات گروه و کانال درآمد از اینترنت :
  https://e-earn.ir/?p=2279

دکمه بازگشت به بالا