سایت های کلاهبردار یا تعطیل

کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

آموزش کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

همراهان گرامی بعد از مدتی وقفه با معرفی و آموزش کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری و در یک سایت روسی در خدمت شما عزیزان هستیم ، در این سایت می توانید در کنار بازی و سرگرمی ، کسب درآمد از بازی آنلاین را تجربه کنید .

در سایت Karp Fun از طریق ماهیگیری ، خرید و ارتقا لوازم ماهیگیری ، دیدن تبلیغات و چند روش متنوع دیگر می توانید کسب درآمد واقعی به روبل داشته باشید و مبالغ دریافتی حتی یک روبل را به صورت آنی به حساب پی یر خود منتقل کنید .

فعالیت در این سایت کاملا رایگان بوده و به محض ثبت نام یک ماهیگیر رایگان به عنوان جایزه و پاداش ثبت نام در سایت به شما اهدا می شود .

سایت کلیکی آذرباکس

کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

همان طور که اشاره شد در این سایت روسی قابلیت دیدن تبلیغات کلیکی نیز وجود دارد که از این طریق هم می توانید به جمع آوری رایگان روبل بپردازید .

در سایت Karp Fun بخشی بنام Daily bonus  وجود دارد که هر ۲۴ ساعت می توانید روبل رایگان دریافت کنید و با این روبل ها مجدد ماهیگیر و یا تجهیزات ماهیگیری مانند قلاب و غیره را از بخش فروشگاه سایت خریداری نمایید و درآمد روبلی خود را افزایش دهید .

نکته قابل توجه و مهم  در این سایت عدم نیاز به کش پوینت ، گلد و موارد از این دست و همچنین عدم نیاز به زیر مجموعه جهت برداشت است که کار در این سایت را جذابتر می کند ، فقط توجه داشته باشید که هر چند پرداخت این سایت چندین نوبت توسط اعضای گروه و بنده تست شده اما سایت تازه است ، پس جوانب احتیاط و مدیریت سرمایه را در صورت تمایل به فعالیت حرفه ایی تر و ارتقا حساب در این سایت مد نظر داشته باشید .

 جهت ثبت نام می توانید بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید و برای ترجمه سایت ترجیحا از افزونه مترجم گوگل و مرورگر گوگل کروم استفاده کنید ، حتما آموزش تصویری بخش های مهم این سایت به همراه برخی نکات آموزشی آن را در ادامه مطلب همین پست مشاهده کنید .

همچنین می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید”


ثبت نام در سایت Karp Fun


مانیتورینگ :  اسکم ، کلاهبردار و از رده خارج – وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


رتبه  سایت : اسکم 


تعداد برداشت :  ۱۵   تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۹/۱۲/۳۰   مبلغ کل برداشتی :  ۹۰۹  روبل


آموزش تصویری بخش های مهم این سایت به همراه برخی نکات آموزشی مهم در ادامه مطلب

دوستان گرامی تصاویر زیر بعد از ترجمه سایت توسط مترجم گوگل به زبان انگلیسی ارائه می گردد ،  بنابراین جهت فعالیت راحت در این سایت و کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری می بایست ابتدا سایت را از طریق افزونه مترجم گوگل به انگلیسی ترجمه کنید ، حال به معرفی و آموزش بخش های مختلف سایت می پردازیم .

بعد از ثبت نام در سایت از طریق لینک Registeration  و ورود به حساب کاربری از طریق لینک Authorization با بخش ها و منو های مختلفی در سمت چپ سایت روبرو هستیم که به آموزش و معرفی بخش های مهم آن خواهیم پرداخت .

بخش مرتبط با موجودی حساب یا Balance Information

در این بخش دو نوع موجودی به روبل وجود دارد یکی به رنگ سبز و دیگری  به رنگ آبی که رنگ سبز موجودی حساب قابل برداشت مستقیم به حساب پی یر است و رنگ آبی موجودی حساب جهت خرید از سایت  .

تصویر دوم از مطلب کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

بخش مرتبط با سود مشارکتی یا Earnings On Deposits

در این بخش می توان از طریق زیر منوی MY CONTRIBUTIONS با خرید سهام سایت از طریق دکمه Replenish Deposit در سود آن شریک شد ، برای این کار می بایست حداقل یک روبل در موجودی سبز رنگ و یا موجودی آبی رنگ خود داشته باشید ، جهت افزایش موجودی هم می توانید  یا به صورت مستقیم با افزایش موجودی خود در سایت این قسمت را فعال و یا با فعالیت رایگان و دیدن تبلیغات و جمع آوری روبل های رایگان روزانه این قسمت را فعال کنید ، حداقل میزان فعال شدن این بخش ۱۰۰ روبل کمی بیش از یک دلار است ، مبالغ جمع آوری شده با دکمه Collect income از این قسمت مستقیم قابل برداشت است .

تصویر سوم از مطلب کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

زیر منو های DEPOSIT HISTORY  و DEPOSIT RATING  اطلاعاتی راجع به واریزی های شما و نفرات برتر سرمایه گذار در سایت را ارائه می دهد .

بخش کسب درآمد با دیدن تبلیغات یا Surfing earning

در این قسمت از سایت Karp Fun همان طور که از نام آن پیداست با دیدن تبلیغات کلیکی می توانید به کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری و جمع آوری روبل رایگان بپردازید ، کافی است بر روی لینک هر تبلیغ کلیک کنید و بعد از سپری شدن زمان هر تبلیغ که بین ۱۰ تا ۶۰ ثانیه است بر روی تست انسان شناسی سایت کلیک کنید تا مبلغ به حساب شما در سایت اضافه شود ، تست انسان شناسی یا عدم نبود ربات در سایت به صورت انتخاب یک تصویر مشخص از بین چهار تصویر ارائه شده است .

در مثال زیر می بایست تصویر تلفن همراه را از بین چهار تصویر انتخاب کرد .

تصویر چهارم از کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

از زیر منوهای MY SITES  و ADD SITE  در این بخش می توانید جهت تبلیغ سایت ، صفحه شخصی و یا وبلاگ خود با قیمت مناسب استفاده نمایید .

بخش مرتبط با بازی ماهیگیری یا  Economic game  

در بخش HIRING A FISHERMAN و دکمه آبی رنک To hire می توانید از بین ماهیگیران موجود در این قسمت بسته به میزان موجودی خود در سایت به تعداد دلخواه ماهیگیر استخدام کنید تا به ماهیگیری مشغول شوند (در این قسمت موجودی آبی رنگ قابل استفاده است) در بخش های بعدی می توانید این ماهی ها را جمع آوری و به بفروش برسانید ، قیمت هر ماهیگیر جهت استخدام ، میزان سود دهی و توان گرفتن ماهی در روز برای هر ماهیگیر در این بخش مشخص است .

تصویر پنجم مرتبط با کسب درآمد رایگان به روبل با ماهیگیری

در بخش  COLLECT THE CATCH و دکمه آبی رنگ به همین نام می توانید ماهی های گرفته شده توسط ماهیگیران را جمع آوری کنید و از طریق دکمه Buy Products  از فروشگاه سایت هر ماهیگیر را با توجه به توانایی آن تجهیز نمایید .

در بخش SELL THE CATCH  با فشردن دکمه Sell everything  تمامیه ماهی های جمع آوری شده به فروش می رسد ، در حال حاضر نرخ هر یک کیلو ماهی معادل ۰٫۰۱  روبل است که نیمی از مبلغ نهایی فروش به موجودی سبز رنگ شما جهت برداشت مستقیم و نیم دیگر آن به موجودی آبی رنگ جهت خرید اضاف می گردد .

بخش SHOP OF GOODS  همان فروشگاه سایت جهت خرید تجهیزات ماهیگیری است که در بخش های قبلی به آن اشاره شد .

در بخش Daily BONUS  هر ۲۴ ساعت یکبار می توانید با فشردن دکمه Get bonus  تا یک روبل به صورت رایگان دریافت کنید .

بخش FISHING HISTORY  نمایش دهنده مجموعه ایی از فعالیت شماست در سایت که به همراه تاریخ لیست می گردد .

بخش آخر منوهای کاربری در سایت Karp Fun

بخش ACCOUNT  اطلاعاتی راجع به حساب کاربری شما را ارائه می دهد از جمله تاریخ ثبت نام ، میزان مبالغ ورودی و خروجی شما از سایت و غیره .

بخش TOP UP  در این قسمت می توانید مبالغ دلخواه را جهت خرید از سایت واریز نمایید کافی است مبلغ مورد نظر را وارد و دکمه Continue را بفشارید تا به درگاه مورد نظر (که پیشنهاد ما در این سایت درگاه Payeer  است) متصل شوید با وارد کردن رمز و مشخصات حساب خود عملیات واریز به سایت انجام شده و حساب خرید شما در سایت شارژ می شود .

اگر هنور حساب  Payeer شخصی خود را ندارید این مطلب را مطالعه کنید

بخش WITHDRAW FUNDS  در این بخش می توانید مبالغ موجود به رنگ سبز در حساب خود را به صورت آنی به حساب پی یر خود انتقال دهید ، توجه داشته باشد که قبل از این مرحله می بایست در بخش SETTING  حساب خود را متصل و یا INSTALL  و رمز برداشت را هم ست کرده باشید با زدن دکمه Pay out  مبلغ وارد شده توسط شما به حساب اصلی منتقل می شود .

بخش SETTING  در این قسمت می توانید تنظیمات شخصی حساب کابری خود را از جمله تغییر رمز ورود ، متصل کردن و یا ثبت حساب خود جهت برداشت و تعیین رمز برداشت را انجام دهید ، توجه کنید که رمز برداشت یکبار قابل تعریف است و جهت برداشت مبالغ حتما به آن نیاز خواهید داشت و در صورت فراموشی قابل بازیابی نیست پس رمز برداشت را در جایی ذخیره داشته باشید .

بخش PARTNERS  مربوط به لینک زیر مجموعه گیری و اطلاعات مرتبط با نفرات ارجاعی شماست ، برای درآمد بیشتر می توانید لینک مختص به خود را به اشتراک بگذارید .

بخش OUTPUT  جهت خارج شدن از حساب کاربری است .

بخش SUPPORT  حاوی ایمیلی جهت تماس با پشتیبانی سایت است .

تجربیات و نظرات خود را راجع به این سایت با دوستان خود در بخش نظرات در میان بگذارید ،  موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

‫20 دیدگاه ها

 1. سلام. ممنون از جوابتون
  ولی درسته که با یکی ۲ روز فعالیت به حداقل برداشت میرسیم
  اما مبلغش بسیار ناچیزه
  حدودا ۷۵ روبل میشه ۱ دلار
  در حالی که با دو ۳ روز فعالیت در سایت تقریبا ۲ روبل بدست میاد.
  یعنی حدود ۱۰۰ روز فعالیت کنی میشه ۱ دلار. درسته؟؟؟؟؟؟

  1. سلام
   سایت هایی که پرداخت واقعی دارند معمولا مبالغشون در همین حد هست البته حداقل برداشت در این سایت معادل ۵ روبل شده ، موفق باشید .

 2. سلام
  این سایت ارزش داره فعالیت کنیم داخلش؟
  با حداکثر توان فعالیت کنیم چند روزه به برداشت حداقل میرسیم
  و مبلغش چقدره؟

 3. سلام. بدون داشتن زیرمجموعه و فقط با فعالیت در سایت
  چند هفته طول میکشه تا به برداشت اول حداقلی برسیم؟

 4. با سلام
  دوستان عزیز
  در سایت karp.fun همه حساب ها ریست و صفر شدند و فصل جدید شروع شد ، در این سایت به دلیل فصل بندی زمانی بهتر است به صورت رایگان فعالیت کنید ، سایت بعد از نود روز ریست شد ، موفق باشید .

 5. باسلام برای ثبت نام دراینسایت بایدکلمه عبورم چندرقمی باشد.من که هرچی میزنم ارورمیده به روسی لطفاراهنمایی کنید

 6. سلام‌من امروز نتونستم وارد این سایت بشم میزنه داده غلط آیا شما هم همین مشکلو داشتید؟

 7. سلام
  دوستان گرامی برداشت دیگری از سایت فان ماهیگیری به ثبت رسید ، این سایت پرداخت آنی به حساب پی یر و بدون محدودیت دارد ، موفق باشید .

 8. با سلام
  برداشت دوم از سایت Karp Fun به صورت آنی و با موفقیت به ثبت رسید ، دوستان عزیز تعداد تبلیغات در این سایت به گونه ایی هست که اگر در فواصل مختلف در طول روز به سایت سر بزنید هر دو سه روز بدون نیاز به سرمایه گذاری و یا جذب نفر امکان برداشت رو از سایت دارید ، موفق باشید .

 9. سلام، خیلی ممنون بابت معرفی کامل این سایت روسی.
  قسمت پاداش روزانه (Daily BONUS) برای من کار نمیکنه و درخواست آپگرید حساب داره!!

  1. سلام
   برای کسی تابحال این مورد نبوده اگر مشکل بعد از چند روز حل نشد از طریق واتساپ یا تلگرام شات بفرستید شاید بتونم بهتر کمک کنم ، موفق باشید .

 10. با سلام
  دوستان گرامی این سایت از پرفکت مانی هم پشتیبانی می کند که در حال حاضر هر یک دلار معادل ۸۰ روبل در نظر گرفته شده است ، موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا