سایت های تست شده و فعالسایت های کلیکی خارجیکسب درآمد از بازی آنلاینکسب درآمد به بیت کوین

کسب درآمد رایگان با Coinpot

آموزش کسب درآمد رایگان با Coinpot

ابتدا سال جدید خورشیدی سال 1401 را مجدد خدمت همه شما دوستان عزیز تبریک عرض می کنم و به عنوان اولین مطلب در سال جدید با آموزش کسب درآمد رایگان با Coinpot در خدمت شما همراهان همیشگی هستم .

کسب درآمد رایگان با Coinpot

در سایت  Coinpot به چندین روش مختلف می توانید به کسب درآمد بپردازید که از این جمله می توان به تبلیغات کلیکی ، پاداش روزانه رایگان ، دیدن تبلیغات از نوع لینک های کوتاه شده ، جوایز دستیابی به مراحل بالاتر و آفر ، بازی و غیره اشاره کرد با توجه به اینکه در این سایت رسیدن به حداقل موجودی جهت برداشت بسیار کم در نظر گرفته شده با ساعاتی کار در سایت می توانید به برداشت برسید و مبالغ کارکرد را به صورت آنی به بیت کوین و ساتوشی در حساب واسط Faucepay  منتقل نمایید ، در این سایت برداشت به صورت مستقیم به کیف پول های دیگر از جمله ترون ، لایت کوین ، بیت کوین کش و غیره نیز وجود دارد .

در ادامه بخش های مهم این سایت به صورت تویری جهت کاربری ساده تر آموزش داده می شود با ما همراه باشید و اگر نقطه نظر و یا سوالی داشتید در بخش نظرات همین پست درج کنید  .

 

می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام و دنبال کردن صفحه رسمی ما در اینستاگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید “

نمایید “


ثبت نام در سایت CoinPot


مانیتورینگ : در حال پرداخت –  وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


رتبه  سایت : درآمد رایگان با Coinpotدرآمد رایگان با Coinpotدرآمد رایگان با Coinpot امید بخشدرآمد رایگان با Coinpotدرآمد رایگان با Coinpotدرآمد رایگان با Coinpot


تعداد برداشت  : 1 تاریخ آخرین برداشت :  1401/5/21 مبلغ کل برداشتی  : 500 ساتوشی


در ادامه مطلب به صورت کامل و تصویری به آموزش و معرفی بخش ها و منوهای مهم این سایت معتبر خواهیم پرداخت با همراه باشید .

 

 

برای برداشت مبالغ کار کرد خود به ساتوشی و بیت کوین و از طریق حساب واسط Faucetpay  می توانید اقدام کنید ، اگر در مورد حساب واسط فاست پی نیاز به آموزش دارید می توانید از لینک زیرین توضیحات مرتبط با این حساب را مشاهده کنید .

آموزش تصویری سایت FaucetPay

بخش ها و منوهای مهم سایت  coinpot به اختصار و مفید در زیر معرفی می شوند  ، در هر بخش نکات مهم و ضروری جهت کار با این سایت ارائه شده است که مطالعه آن پیشنهاد می شود .

کسب درآمد رایگان با Coinpot

منوی Dashboard

در این بخش اطلاعات کلی حساب کاربری خود را مشاهده می کنید از جمله میزان coin  یا موجودی ، مبالغ واریزی ،میزان انرژی ، تعداد زیر مجموعه ها ، سطح کاربری خود میزان تجربه بدست آمد هاز فعالیت در سایت و غیره .

منوی Referrals

در این بخش لینک مختص به خود جهت زیر مجموعه گیری به همراه بنر و همچنین قوانین سایت جهت زیر مجموعه گیری ارائه شده است از جمله قوانین مهم این بخش می توان به عدم استفاده از پروکسی و وی پی ان در هنگام استفاده از سایت اشاره کرد ، همین طور جهت برداشت بایستی ایمیل خود را تایید کنید ، حساب های کاربری تا 30 روز غیر فعال از زیر مجموعه های خود درآمدی نخواهند داشت و روزانه باید در سایت لاگین و ورود داشته باشید ، میزان درآمد از فعالیت هر زیر مجموعه معادل 25 % است که قابل توجه است .

منوی Deposit

برای هرگونه واریز دلاری یا بیتکوین به سایت جهت تبلیغ و موارد دیگر از این بخش می توانید اقدام کنید .

منوی Withdraw

در این بخش می توانید مبالغ کارکرد خود را به ورت مستقیم و یا از طریق حساب فاست پی برداشت کنید کافی است نوع برداشت و نوع ارز درخواستی را انتخاب و تایید نمایید ، حداقل میزان برداشت برای حساب فاست پی و ارزهای متصل به آن تنها 1000 Coin است که با ساعتی فعالیت در سایت می توان به این مقدار رسید .

 

منوی OfferWalls

در این قسمت پیشنهادات فعالیت و آفرها ارائه شده اند جهت فعالیت در این بخش بایستی به سطح دوم کاربری رسیده باشید  .

منوی Fauct Claim

در این بخش می توانید هر 5 دقیقه به صورت رایگان تا 50 کوین در یافت کنید کافی است بر روی دکمه Collect Your claims کلیک کنید و تست راستی آزمایی را بدرستی انجام دهید .

منوی Daily Bonus

در بخش می توانید هر 8 ساعت یکبار مقادیری تجربه ، انرژی و کوین رایگان دریافت کنید برای این منظور تست انسان شناسی را که در زیر نمونه آن آورده شده است انجام دهید ( تصویر وارونه را انتخاب و کلید آبی رنگ Claim Reard  را بفشارید ) .

کسب درآمد رایگان با Coinpot

 

منوی Crypto Games

 در این بخش جذاب چند بازی از جمله شیر یا خط ، خرید بلیط لاتاری ، چرخ گردون شانس جهت افزایش سکه و ارز خود پیش رو دارید ، تویه می کنیم این بازی ها رو به ورت رایگان و از کوین های جمع شده از خود سایت انجام دهید تا ضرر احتمالی نداشته باشید مقادیر انرژهای جمع شده را در این قسمت می توانید در بازی Spin Now  یا چرخ گردون شانس به سکه و کوین تبدیل کنید .

 کسب درآمد رایگان با Coinpot

 

در هر بار چرخش این گردونه نیاز به 25 انرژی دارید و می توانید بین 10 تا 1000 کوین رایگان در این بخش بدست آورید که به حساب شما اضاف می گردد ، در ورت داشتن انرژی کافی روزانه تا 10 بار می توانید این بازی را انجام دهید .

 

منوی PTC Surf

این بخش مربوط به تبلیغات کلیکی و دریافت مبالغ مرتبط به ازای مشاهده هر تبلیغ است مطابق تصویر زیر بر روی کلید View Now  کلیک کنید و بعد از سپری شده زمان هر تبلیغ با اننجام تست راستی آزمایی بر روی کلید  Verify مشاهده تبلیغ را تایید نمایید .

 

کسب درآمد رایگان با Coinpot

 

منوی Shortlinks

 در این بخش می توانید با مشاهده تبلیغات از طریق لینک های کوتاه موجودی خود را در سایت بالا ببرید ، لینک های کوتاه در این سایت زیاد اذیت کننده نیستند بر خلاف عموم سایت های بدین شکل  .

 

 

سخن آخر در مورد کسب درآمد رایگان با Coinpot

دوستان عزیز در این پست و مطلب سعی شده به آموزش سات کوین پات و موارد مهم و ضروری در مورد فعالیت و کار با این سایت پرداخته شود لازم به ذکر است که این سایت منوهای دیگری هم دارد که به دلیل طولانی نشدن متن و آموزش به توضیحات بیشتری نپرداختیم اگر نیاز به توضضیح بیشتری احساس شد در نظرات درج بفرمایید ، موفق باشید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا