سایت های تست شده و فعالسایت های سورفینگکسب درآمد از بازی آنلاینکسب درآمد به دوج کوین

دوج کوین رایگان با Moon DogeCoin

آموزش کسب دوج کوین رایگان با Moon DogeCoin

شاید به جرات بتوان گفت یکی از راحت ترین و معتبرترین روشهای به دست آوردن رایگان دوج کوین در حال حاضر ، جمع آوری دوج کوین رایگان با Moon DogeCoin است ، چراکه اگر بخواهید برای یافتن سایتی معتبر در سطح اینترنت جستجو کنید که پرداخت به دوج کوین داشته و از طرفی هیچ محدودیتی در پرداخت در نظر نگرفته باشد با سایت های معتبر زیادی در این زمینه مواجه نخواهید شد .

سایت مون دوج کوین از سایت های قدیمی ، معتبر و پر طرفداریست که حتی نیم واحد از دوج کوین را می توانید براحتی هر پنج دقیقه از حساب خود برداشت و به حساب واسط خود در کوین پات منتقل کنید .

اگر قبلا با سایت های Bitfun و Free bitcoin Faucet که از سایت های معتبر بیتکوینی و متصل به حساب کوین پات هستند آشنایی داشته باشید ، نیازی به توضیحات بیشتری نیست فقط کافی است برای دریافت دوج کوین رایگان و روزانه خود بر روی بنر یا لینک ثبت نام کلیک کرده و با وارد کردن ایمیل یا شماره حساب دوج کوین خود در سایت ثبت نام کنید .

پیشنهاد می کنیم چنانچه تا این لحظه با حساب دوج کوین آشنایی لازم را ندارید ، مطلب آموزش تصویری ایجاد حساب Dogecoin را همینک مطالعه فرمایید .

“می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید

ثبت نام در سایت Moon DogeCoin

 

توضیحات تکمیلی و آموزش تصویری نحوه فعالیت در سایت به صورت تصویری در ادامه مطلب

نحوه دریافت دوج کوین رایگان با Moon DogeCoin

مطابق تصویر زیرین بعد از ثبت نام اولیه و فعالسازی حساب خود با وارد شدن به حساب کاربری خود در سایت مون دوج کوین تنها با فشردن دکمه Claim Now که هر پنج دقیقه ظاهر می شود دوج کوین های خود را به حساب واسط خود به صورت آنی منتقل نمایید و منتظر پنج دقیقه بعدی بمانید به همین راحتی ، فقط توجه داشته باشید که حساب اصلی شما در دوج کوین بایستی به حساب کوین پات شما متصل باشد پس از یک ایمیل و شماره حساب جهت ثبت نام در همه سایتها استفاده نمایید  و در صورت ایراد گرفتن سایت از بسته بودن تبلیغات در مرورگر از قسمت تنظیمات مرورگر خود اجازه تبلیغات را برای این سایت صادر نمایید .

 

تصویر نخست در سایت مون دوج کوین به هنگام برداشت موجودی

 

بعد از فشردن دکمه Claim Now  با صفحه بعدی که مطابق با تصویر زیر است مواجه خواهید شد ، با حل تست عدم ربات بودن گوگل و زدن دکمه Submit دوج کوین به حساب کوین پات شما منتقل خواهد شد ، می توانید با  زدن دکمه Switch to SolveMedia Captcha  نوع تست انسان شناسی را عوض کنید .

 

تصویر دوم در سایت Moon dogecoin به هنگام برداشت مبلغ موجودی

 

این مراحل را روزانه انجام دهید تا مقدار دوج کوین شما به ۱۰۰ دوج کوین برسد بعد از آن می توانید در داشبورد و منوی اصلی حساب کوین پات خود دوج کوین ها را به حساب اصلی خود در دوج کوین منتقل کنید ، در تصویر نمونه زیرین میزان دوج کوین معادل ۴.۷۳ می باشد .

 

تصویر اصلی از حساب و مو جودی کاربر در سایت moon dogecoin

نحوه افزایش درآمد و دریافت دوج کوین های رایگان بیشتر

جهت افزایش میزان درآمد و جمع آوری بیشتر دوج کوین رایگان می توانید از بخش refer  در تصویر بالا لینک مختص به خود را دریافت و سایت مون دوج کوین را به دوستان خود را جهت فعالیت معرفی نمایید ، ۲۵ % از فعالیت هر نفر سهم شماست به عنوان بازاریابی و همکاری در فروش سایت مون دوج کوین ، که به صورت همیشگی و بدون تداخل با درآمد نفر معرفی شده توسط شما به حساب شما اضافه خواهد شد ، موفق و پیروز باشید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا