سایت های کلاهبردار یا تعطیل

کسب درآمد از ماینینگ با ارز ماینر (Arzminer)

کسب درآمد از ماینینگ با Arzminer

آموزش کسب درآمد از ماینینگ با Arzminer

در این بخش  به کسب درآمد از ماینینگ با Arzminer خواهیم پرداخت ، معرفی سایتی ایرانی  که در آن می توانید  از طریق ماینینگ به صورت ابری به کسب درآمد بپردازید ، در توضیح استخراج یا ماینینگ ارز به صورت ابری مختصر و مفید می توان گفت که کسب درآمد از اینترنت به این روش مجازی است و سیستم کامپیوتری یا گوشی هوشمند شما از نظر سخت افزاری مانند سی پی یو ، کارت گرافیک ، رم و غیره مستقیما درگیر نشده و متحمل بار اضافی نخواهد شد .

سایت ارز ماینر توسط شرکت میزبان رایانه ویرا (می نت) طراحی و راه اندازی شده و این سایت دارای ای نماد یا نماد الکترونیکی معتبر است از این رو در ابتدای امر با خیال راحت و اعتماد بیشتری نسبت به سایر سایت ها و روشها می توان در آن ثبت نام و فعالیت را آغاز نمود .

کسب درآمد از ماینینگ با Arzminer چگونه است ؟

در ارز ماینر دستگاه های ماینینگ بصورت اشتراکی و آنلاین اجاره شده و کاربران در سود این مشارکت سهیم خواهند بود .

برای سرمایه گذاری اینترنتی و فعالیت به این سبک کافی است سه مرحله ساده ثبت نام ، اجاره دستگاه و در نهایت برداشت سود حاصل از ماینینگ را سپری نمایید ، در سایت ارزماینر بازاریابی در پنج سطح در نظر گرفته شده که در سطح اول پنج درصد از اجاره هر دستگاه و در سطوح بعدی هرکدام  یک درصد شامل سود بازرایابی است که از این طریق هم می توانید علاوه بر سود ماهیانه اجاره هر دستگاه به درآمد بیشتری دست پیدا کنید .

“می توانید با پیوستن به گروه تخصصی کسب درآمد از اینترنت در تلگرام یک قدم از سایرین جلوتر باشید و قبل از شروع فعالیت ، حتما قسمت قوانین را مطالعه نمایید


ثبت نام در سایت  ArzMiner


مانیتورینگ :  تعطیل و از رده فعالیت خارج   وضعیت کلی تمامیه سایت ها در یک نگاه


تعداد برداشت :  ۴۰  تاریخ آخرین برداشت : ۱۳۹۸/۶/۲ مبلغ کل برداشتی :  ۵۳۸۶۰۰۰ تومان


نوشته های مشابه

‫52 دیدگاه ها

  1. پدر ما رو عیسایی درآورده میخواد با کاربرا تسویه حساب کنه ٬سود دادن تعطیل شده فقط میخواد اصل پول رو بده که اونم خیلی کمتر از اصل پوله.
    فعلا صبر میکنیم تا ببینیم میخواد چیکار کنه٬گرفتار ی الف بچه شدیم

  2. مدیر ارزماینر میگه که اصل پول را هم ۴۰ روز دیگه برمیگردونه، بنظرم دروغ میگه داره چراغ خاموش جمع میکنه که مثل کلیک فکس سر و صدا نکنه.

  3. این سایت رو هم بذار جز اسکم شده ها
    الان یازده روز گذشته از واریزی خبری نیست.

دکمه بازگشت به بالا